GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wet na PC

03.11.2009
01:14
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Wet na PC

Krótko-Kiedy wyjdzie Wet na PC????

03.11.2009
01:16
[2]

gnoll [ Legend ]

Wyszła 11 lat temu ;)

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2621

spoiler start
Chyba że chodzi o WET - z tego co mi wiadomo to jest konsolowy exclusiv i raczej na PC go nie będzie
spoiler stop

03.11.2009
11:14
[3]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Mówię o tym najnowszym co już wyszło na konsole:)

03.11.2009
11:20
smile
[4]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]



Mowa o tym:)

03.11.2009
12:28
[5]

gnoll [ Legend ]

Przeczytaj spoiler.

03.11.2009
13:33
[6]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

mi nie chodzi o tą sexistowską grę tylko o tą https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10269 tylko na blaszaka:)

03.11.2009
13:39
[7]

gnoll [ Legend ]

No to mówię ci w spoilerze że ta gra nie wyjdzie na blaszaki raczej bo to konsolowy exclusiv - może kiedyś ale na razie twórcy na ten temat milczą.

04.11.2009
01:23
smile
[8]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

O tym że ten Wet wyszedł tylko na konsole to wiem i się pytam czy ktoś wie coś o wersji pc,ot co:)

04.11.2009
01:30
[9]

Damian1539 [ Legend ]

Wyjdzie jutro. Szukaj w kiosku z gazetą "Tina".

04.11.2009
07:17
smile
[10]

EryczQ [ Pretorianin ]

Do Damian1539. Nieźle go zjechałeś. HAHAHAHAHA. :)

04.11.2009
07:25
[11]

gizio1 [ Generaďż˝ ]

Wet to niewypał. Ogladałem recenzje na Review Territory, niema na co czekac.

04.11.2009
07:44
[12]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

WET to przecientna gierka w klimatach KillBila, i na PC nie wyjdzie...

04.11.2009
13:02
smile
[13]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

gizio 1>>> wypał- niewypał sam nie sprawdzisz do póki nie zagrasz

EryczQ>>>ale mi pojechał teraz czuje się załamany i zamknę się w sobie i niewyjde a wszystko dzieki Damian1539 :D

p.s jaka podobna gra to dzisiaj wypał:)???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.