GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie

02.11.2009
20:05
[1]

edyta100 [ Junior ]

pytanie

chcę sprawić synowi niespodziankę a jestem rodzicem -laikiem, prosze o odpowiedż czy grą Pro Evolution Soccer 2010 na PS2 mozna grać w sieci, z góry dziekuje i pozdrawiam pasjonatów :)

02.11.2009
20:07
smile
[2]

Grejbrak [ Pretorianin ]

EEEeeee... na PS2 NO WAY mi sie wydaje:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.