edyta100 [ Junior ]
pytanie
chcę sprawić synowi niespodziankę a jestem rodzicem -laikiem, prosze o odpowiedż czy grą Pro Evolution Soccer 2010 na PS2 mozna grać w sieci, z góry dziekuje i pozdrawiam pasjonatów :)

Grejbrak [ Pretorianin ]
EEEeeee... na PS2 NO WAY mi sie wydaje:)