GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwonek na telefon?

02.11.2009
18:52
smile
[1]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Dzwonek na telefon?

Otóż muszę sobie wybrać dzwonek na telefon. Ma on być wyraźny i klasyczny. Żadnych piosenek. Tylko dźwięk na jakimś spotkaniu trudno żebym wyjechał z Metalica. Nic krzykliwego po prostu dźwięki. Może być nawet klasyczny dźwięk. Ale nie wiem gdzie go zdobyć najlepiej w formacie mp3.

Jak w Google wpiszesz klasyczne dzwonki to wyjada z monofonią.

02.11.2009
18:53
smile
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

02.11.2009
18:55
[3]

Igierr [ Im God Of Rock ]

a w standardowych dzwonkach nie masz takich dźwięków?


pierwszy link z google

02.11.2009
19:09
[4]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Jest to nokia e66 i chyba nie ma nagranych na pamięć klasycznych dzwonków noki oprócz tego plusowego badziewia.

[2] chyba nie coś innego nie koniecznie muzyka klasyczna


[3] thx o coś takiego tylko może macie coś jeszcze

02.11.2009
19:33
[5]

|kszaq| [ Legend ]

Jest to nokia e66 i chyba nie ma nagranych na pamięć klasycznych dzwonków noki

W tym telefonie jest cała gama dzwonków od Nokii, od Plusa jest tylko jeden wgrany dzwonek.

05.11.2009
21:46
[6]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

tylko ze ich znaleźć nie mogę

05.11.2009
21:51
[7]

=D=2 [ Legend ]

Skąd mogę ściągnąć/odsłuchać ten popularny dzwonek (dwukrotny podwójny dźwięk) Nokii ?

06.11.2009
06:50
[8]

|kszaq| [ Legend ]

tylko ze ich znaleźć nie mogę

Narzędzia - Profile - Ogólny (przystosuj) - Dzwięk dzwonka tutaj masz duży wybór dzwonków.

06.11.2009
07:20
[9]

Fett [ Avatar ]

Z czymkolwiek byś nie wyjechał na spotkaniu, będzie lipa. To już najmniejszy problem, czy to będzie Metallica czy Nokia Tune ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.