
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Dzwonek na telefon?
Otóż muszę sobie wybrać dzwonek na telefon. Ma on być wyraźny i klasyczny. Żadnych piosenek. Tylko dźwięk na jakimś spotkaniu trudno żebym wyjechał z Metalica. Nic krzykliwego po prostu dźwięki. Może być nawet klasyczny dźwięk. Ale nie wiem gdzie go zdobyć najlepiej w formacie mp3.
Jak w Google wpiszesz klasyczne dzwonki to wyjada z monofonią.

maviozo [ man with a movie camera ]
Igierr [ Im God Of Rock ]
a w standardowych dzwonkach nie masz takich dźwięków?
pierwszy link z google
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Jest to nokia e66 i chyba nie ma nagranych na pamięć klasycznych dzwonków noki oprócz tego plusowego badziewia.
[2] chyba nie coś innego nie koniecznie muzyka klasyczna
[3] thx o coś takiego tylko może macie coś jeszcze
|kszaq| [ Legend ]
Jest to nokia e66 i chyba nie ma nagranych na pamięć klasycznych dzwonków noki
W tym telefonie jest cała gama dzwonków od Nokii, od Plusa jest tylko jeden wgrany dzwonek.
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
tylko ze ich znaleźć nie mogę
=D=2 [ Legend ]
Skąd mogę ściągnąć/odsłuchać ten popularny dzwonek (dwukrotny podwójny dźwięk) Nokii ?
|kszaq| [ Legend ]
tylko ze ich znaleźć nie mogę
Narzędzia - Profile - Ogólny (przystosuj) - Dzwięk dzwonka tutaj masz duży wybór dzwonków.
Fett [ Avatar ]
Z czymkolwiek byś nie wyjechał na spotkaniu, będzie lipa. To już najmniejszy problem, czy to będzie Metallica czy Nokia Tune ;)