GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DVD menu

02.11.2009
18:28
smile
[1]

DscMati [ Konsul ]

DVD menu

Witam.

Chciałbym zrobic proste menu na płycie dvd.Chodzi mi konkretnie o to aby podłożyć jakieś tło i wprowadzić możliwość wyboru filmów(co jest chyba oczywiste).Szukałem już w google jednak nie znalazłem niczego odpowiedniego.Miło by było jeżeli programik będzie prosty w obsłudze,darmowy i jeżeli da rade to po polsku.
Nie chcę żadnych wyborów napisów,języka itp. po prostu wybór filmów.
Może ktoś z was robił już podobne rzeczy,czekam na propozycje.

02.11.2009
18:38
[2]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

Polecam vso convert x to dvd

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.