GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dla Tych co graja w Tibie,Super OTS :)

02.11.2009
18:12
[1]

fandbt2 [ Konsul ]

Dla Tych co graja w Tibie,Super OTS :)

Zapraszam wszystkich na nowo powstały ots.
DemOTS. IP : 91.121.92.51
Exp:200
Bardzo fajny ots,wiele nowych questow,nowa mapa,narazie najwyższy lvl to 800
(moj wiec jakby co pisac to wam pomoge)
Ogarnieci Tutorzy i GM,Caly czas upy,zmiany na korzysc ots.
Serwer Dedykowane 24/7 Zapraszam Serdecznie !

02.11.2009
18:18
smile
[2]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

OK już się rejestruje dzięki stary będe zrywać nocki grając w moją ukochaną grę przestanę się uczyć i nigdy więcej nie padne na ratach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.