dexter48 [ Pretorianin ]
samsung J700 pisanie sms
moze zabrzmi jakbym byl jakas nastolatka ktora wysyla 10mln smsow dziennie ale, jak do kur... nedzy wstawia sie gwiazdke w tym pieprz... telefonie( chodzi mi o takiego emotikonka [:*]) pozdro ;)