GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV można jeszcze "dorwać"...?

02.11.2009
17:06
[1]

diman00 [ not yet rated ]

GTA IV można jeszcze "dorwać"...?

Hej wszystkim!
Chciałem kupić sobie gta4 na xboxa 360.
I mam pytanie czy można jeszcze grę dorwać w edycji normalniej nie classic? Wszędzie po necie tylko classic i classic.
Jeden miał na allegro sklep normalną ale całą zimportowaną z Anglii nawet klasyfikacja nie pegi i taka oferta nie wchodzi w grę.
Na empik.com jest w cenie 149 zł ANG.
Patrzyłem także w empiku i tam jest po PL normalna po 249 (:/) a w MM jest też normalna po tej samej cenie.
Mógł by ktoś znaleźć edycję normalną w cenie poniżej 150 najlepiej ok. 120 może być oczywiście niższa, na allegro gdziekolwiek. Napisy PL na okładce (nawet mi na polskich zależy) ew. ang w żadnym stopniu inny język. (Oraz PEGI :P)
Jak nie w necie to w sklepie w Tarnowie, jak ktoś jest stąd. W empiku nie musicie patrzyć :)

02.11.2009
17:07
[2]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

po co PEGI ? innej nie pozwalają ci grać?

02.11.2009
17:13
[3]

diman00 [ not yet rated ]

[2]No właśnie to okropne. A tak na serio to po prostu wolę PEGI i tyle. Lubię mieć fajną okładkę dlatego głównie nie chce classic.

02.11.2009
17:14
[4]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

kup najtańszą, dodrukuj okładkę

02.11.2009
17:18
[5]

gamesarea_pl [ Konsul ]

Sprzedam Ci za 150 swoje, mnie nie przekonało ;)

02.11.2009
17:19
[6]

diman00 [ not yet rated ]

Nie chcę być jak by to delikatnie powiedzieć - niemiły ale nie prosiłem o rady ale o "miejsce" gdzie można grę zakupić z podanymi kryteriami.

02.11.2009
17:20
[7]

diman00 [ not yet rated ]

[5]Nowe mam jeszcze taniej o złotówkę :P.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.