GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor - pomoc w wybraniu

02.11.2009
16:01
[1]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Monitor - pomoc w wybraniu

Witam GOL-owiczów i nie tylko. Jako, że mój poprzedni monitor dokonał żywota (Acer, brr..), wymiana na gwarancję nie wchodzi w grę (wyrzucone pudełko), a koszt naprawy sięga powyżej trzystu złotych, czas wybrać coś nowego.

Do czego:
-do grania (najczęściej),
-do neta (też często),
-do filmów (najrzadziej).

Co ma być:
-21,5/22" z przewagą na rozdzielczość HD,
-głośniki - Dobrze, żeby nie było. Nie mam zamiaru z nich korzystać.
-wejście na słuchawki - Dobrze, żeby było.

Do ilu złotych? Do... uwaga - 700 zł.
Tyle.

02.11.2009
16:08
[2]

...Damix [ Legionista ]

Ja mam oto właśnie taki :


I jestem z niego zadowolony. Na pc nie gram ale mam podpiętego do niego xbox'a 360 także do gier się spisuję całkiem nieźle.

02.11.2009
16:10
[3]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Ekhem - "21,5, 22" - ten, który mi podałeś jest "nieco" za mały.

02.11.2009
16:14
[4]

...Damix [ Legionista ]

Aaa wybacz. Musiało mi się coś pokręcić :)

To może ten :



02.11.2009
16:18
[5]

Barthez x [ vel barth89 ]

Ja polecam Samsunga 2233SN ;> Sam za ok. tydzień takiego kupuję :)

02.11.2009
16:22
smile
[6]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]



Mam i sobie chwalę

02.11.2009
16:28
[7]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

OK, ale co z awaryjnością tego BenQ? Ile przetrzyma bez martwiaków? Albo bez spalenia się?
Lub jakiejś innej awarii? Mam nadzieję, że więcej niż rok :)

02.11.2009
16:40
smile
[8]

-=BROGI23=- [ Senator ]



Mam od ponad roku i bardzo chwale :)

02.11.2009
16:41
smile
[9]

domin12 [ We Made It ]

Ja mam i polecam Samsunga T200:)))

02.11.2009
22:15
[10]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Up do mojego poprzedniego pytania.

04.11.2009
15:37
[11]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Nie wiem, mam go dopiero od lipca, ale na razie zero problemów ;)

04.11.2009
15:46
[12]

N2 [ negroz ]

Wydaje mi się, że wydając taką kwotę na LCD, warto poczekać/dopłacić/dozbierać i kupić coś co nie będzie na prehistorycznej matrycy TN, a na PVA/MVA bądź IPS, tutaj świetnie wypada Dell 2209WA

04.11.2009
15:46
smile
[13]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Ja mam Samsung T240 i sobie chwalę.

06.11.2009
12:31
smile
[14]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Podepne sie pod temat.

Chcialem zapytac o opinie na temat monitora LG LCD 22" W2243S-PF. Uzywany bedzie glownie do gier i ogladania filmow.

06.11.2009
16:10
[15]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

N2- 700PLN za 22'' monitor LCD to dużo? O_O

06.11.2009
16:11
[16]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Zamykam temat, wybrałem.
N2 ------> TN ma świetne czasy reakcji.

06.11.2009
23:23
smile
[17]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

A można wiedzieć, co wybrałeś?

07.11.2009
00:01
[18]

N2 [ negroz ]

Axonn77 - IPS, PVA/MVA również.
Żyjesz starą legendą.

Simen_01 - biorąc pod uwagę, to, iż dopłacając 200zł można mieć IPS, tak!

07.11.2009
00:21
[19]

Coy2K [ Veteran ]

TN jest przeżytkiem, ale osoby mające takie budżety raczej nie zwracają uwagi na rodzaj matrycy tylko na marketingowe parametry typu kontrast, czas reakcji czy kąty widzenia

07.11.2009
00:25
[20]

rg [ Zbok Leśny ]

bo cyferki to podstawowy orez marketoidow ;]

ja widzialem smuzenie raz, a starym monitorzez z TN.

sam mam 24" na MVA i naprawde nie przypominam sobie zadnych niespodzianek... nie wspominajac juz, ze nie interesowaly mnie w ogole czasy reakcji czy kontrast. raczej cena ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.