Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Monitor - pomoc w wybraniu
Witam GOL-owiczów i nie tylko. Jako, że mój poprzedni monitor dokonał żywota (Acer, brr..), wymiana na gwarancję nie wchodzi w grę (wyrzucone pudełko), a koszt naprawy sięga powyżej trzystu złotych, czas wybrać coś nowego.
Do czego:
-do grania (najczęściej),
-do neta (też często),
-do filmów (najrzadziej).
Co ma być:
-21,5/22" z przewagą na rozdzielczość HD,
-głośniki - Dobrze, żeby nie było. Nie mam zamiaru z nich korzystać.
-wejście na słuchawki - Dobrze, żeby było.
Do ilu złotych? Do... uwaga - 700 zł.
Tyle.
...Damix [ Legionista ]
Ja mam oto właśnie taki :
I jestem z niego zadowolony. Na pc nie gram ale mam podpiętego do niego xbox'a 360 także do gier się spisuję całkiem nieźle.
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Ekhem - "21,5, 22" - ten, który mi podałeś jest "nieco" za mały.
...Damix [ Legionista ]
Aaa wybacz. Musiało mi się coś pokręcić :)
To może ten :
Barthez x [ vel barth89 ]
Ja polecam Samsunga 2233SN ;> Sam za ok. tydzień takiego kupuję :)

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Mam i sobie chwalę
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
OK, ale co z awaryjnością tego BenQ? Ile przetrzyma bez martwiaków? Albo bez spalenia się?
Lub jakiejś innej awarii? Mam nadzieję, że więcej niż rok :)

-=BROGI23=- [ Senator ]
Mam od ponad roku i bardzo chwale :)

domin12 [ We Made It ]
Ja mam i polecam Samsunga T200:)))
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Up do mojego poprzedniego pytania.
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Nie wiem, mam go dopiero od lipca, ale na razie zero problemów ;)
N2 [ negroz ]
Wydaje mi się, że wydając taką kwotę na LCD, warto poczekać/dopłacić/dozbierać i kupić coś co nie będzie na prehistorycznej matrycy TN, a na PVA/MVA bądź IPS, tutaj świetnie wypada Dell 2209WA

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
Ja mam Samsung T240 i sobie chwalę.

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Podepne sie pod temat.
Chcialem zapytac o opinie na temat monitora LG LCD 22" W2243S-PF. Uzywany bedzie glownie do gier i ogladania filmow.
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
N2- 700PLN za 22'' monitor LCD to dużo? O_O
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Zamykam temat, wybrałem.
N2 ------> TN ma świetne czasy reakcji.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
A można wiedzieć, co wybrałeś?
N2 [ negroz ]
Axonn77 - IPS, PVA/MVA również.
Żyjesz starą legendą.
Simen_01 - biorąc pod uwagę, to, iż dopłacając 200zł można mieć IPS, tak!
Coy2K [ Veteran ]
TN jest przeżytkiem, ale osoby mające takie budżety raczej nie zwracają uwagi na rodzaj matrycy tylko na marketingowe parametry typu kontrast, czas reakcji czy kąty widzenia
rg [ Zbok Leśny ]
bo cyferki to podstawowy orez marketoidow ;]
ja widzialem smuzenie raz, a starym monitorzez z TN.
sam mam 24" na MVA i naprawde nie przypominam sobie zadnych niespodzianek... nie wspominajac juz, ze nie interesowaly mnie w ogole czasy reakcji czy kontrast. raczej cena ;]