bezlerg66 [ Senator ]
Assasin's Creed 2- to kiedy wychodzi?
Mam pytanie- kiedy wychodzi Assasin's Creed 2? Ostatnio pełno tego czytałem, że już sam nie wiem. Mówili, że wyjdzie pod koniec tego miesiąca, potem że w 2010, ostatnio znowu że na końcu tego miesiąca, a wczoraj chciałem zamówić i znowu 2010 rok...
To w końcu wyjdzie w tym, czy przyszłym roku?
Pytam się, ponieważ jeżeli wychodzi AA2 w 2010 to kupię CoD:MW2,a jak w tym to AA2.
Powlol [ Spectrum ]
17 listopada 2009 ( światowa data premiery )
20 listopada 2009 ( data wydania w Polsce )
bezlerg66 [ Senator ]
[2] Na pewno? Bo ostatnio chciałem zamówić Pre-order na pewnej stronie i pisało 2010 :(
diman00 [ not yet rated ]
daty powyżej to na konsolę
a na pc jest w lutym za rok
bezlerg66 [ Senator ]
[4] Dzięki. Zapomniałem podać, że o PC chodzi :P
To zamawiam CoDa :P
Powlol [ Spectrum ]
[3]
te daty są na konsole, bo tylko na nich gram :)
niestety na pc Assasyn wyjdzie dopiero w lutym 2010
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Jeżeli chcesz na PC to sobie poczekasz do 2010 roku, jeżeli konsole to 20 będzie w Polsce :)