novi.. [ Senator ]
Nowy zasilacz
Kolega szuka nowego zasilacza do swojego kompa. Wymagań zbytnio dużych nie ma: 400W, na marce zbytnio mu nie zależy, cena jak najniższa.
Z góry dzięki.
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
novi.. [ Senator ]
RaZoR_247 --> to raczej w jego mniemaniu nie będzie się zaliczało do 'tanich'.
Ja mojego Chiefteca 450W nówkę kupiłem za ok. 100zł (z przesyłką), ale to była okazja.
Może coś takiego?

novi.. [ Senator ]
Up.
Snakepit [ aka Hohner ]
Na zasilaczu się nie oszczędza, eeech

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Miał być najtańszy, to jest