GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wątki

02.11.2009
15:28
smile
[1]

miły09 [ Junior ]

wątki

jak sie usuwa wątki czeba mieć abonament czy co ?

02.11.2009
15:32
[2]

=D=2 [ Legend ]

Tylko administrator może usunąć wątek.

02.11.2009
15:34
[3]

miły09 [ Junior ]

to lipa a już sie tych wątków nazbierało

02.11.2009
15:34
[4]

Barthez x [ vel barth89 ]

Po prostu ich nie twórz już to nie będzie czego usuwać.

02.11.2009
15:51
[5]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

Admini powinni zmyć bieżącą wodą z węża ogrodowego, brudy tego forum i pozbyć się raz na zawsze buractwa, prostactwa, dzieciarni jednym porządnym bananem po ip.

02.11.2009
15:54
smile
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

to lipa a już sie tych wątków nazbierało

To nie pisz więcej głupot.

04.11.2009
12:32
[7]

taki_jeden [ Legionista ]

rebel mr spanky ty nie obrarzaj innych dzieciaku, sam podejzewam jestes burak i prostak skoro obrazasz innych. i tak powiem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.