
miły09 [ Junior ]
wątki
jak sie usuwa wątki czeba mieć abonament czy co ?
=D=2 [ Legend ]
Tylko administrator może usunąć wątek.
miły09 [ Junior ]
to lipa a już sie tych wątków nazbierało
Barthez x [ vel barth89 ]
Po prostu ich nie twórz już to nie będzie czego usuwać.
Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]
Admini powinni zmyć bieżącą wodą z węża ogrodowego, brudy tego forum i pozbyć się raz na zawsze buractwa, prostactwa, dzieciarni jednym porządnym bananem po ip.

bezlerg66 [ Senator ]
to lipa a już sie tych wątków nazbierało
To nie pisz więcej głupot.
taki_jeden [ Legionista ]
rebel mr spanky ty nie obrarzaj innych dzieciaku, sam podejzewam jestes burak i prostak skoro obrazasz innych. i tak powiem