taki_jeden [ Legionista ]
Co myslicie o tym ze franciszek żmuda przejął polska reprezentacje ?
Ja uwazam ze bardzo dobrze, morze powola do kadry jakiegos lechite w końcu
mefsybil [ Legend ]
Tsunami? Niemożliwe.
Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]
Nie znam kolesia oO
MasheronRychu [ Konsul ]
Żmuda? pierwsze slysze..
koobon [ part animal part machine ]
Zależy o którym morzu, i którym jego końcu, mówimy.
taki_jeden [ Legionista ]
wedlóg mnie powinien grac wilk
Juventino23 [ Juve per sempre sara ]
a według mnie wracaj do szkoły
PUNI$HER [ Snajper ]
ale ossochozi ?
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Żmuda kto to taki ? Chce powołać morze do kadry ?
andrey226 [ Konsul ]
mefsybil do jasnej cholery Pisz poprawnie nazwisko.Nie Zmuda a Smuda!!!.

KubaMaxx [ Pretorianin ]
O żal Żmuda.
A tak na serio to mogło Ci się pomylić bo "S" jest obok "Z" na klawiaturze.
Co o tym sądzę... Myślę, że to bardzo dobrze udowodnił, że jest dobrym trenerem prowadząc Lechem Poznań, a to wiem napewno bo jestem kibicem z Poznania.
Ani Leo ani tamten co teraz był nie byli dobrymi tranerami więc liczę na Smudę.