GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co myslicie o tym ze franciszek żmuda przejął polska reprezentacje ?

02.11.2009
13:32
[1]

taki_jeden [ Legionista ]

Co myslicie o tym ze franciszek żmuda przejął polska reprezentacje ?

Ja uwazam ze bardzo dobrze, morze powola do kadry jakiegos lechite w końcu

02.11.2009
13:34
[2]

mefsybil [ Legend ]

Tsunami? Niemożliwe.

02.11.2009
13:36
[3]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Nie znam kolesia oO

02.11.2009
13:37
[4]

MasheronRychu [ Konsul ]

Żmuda? pierwsze slysze..

02.11.2009
13:38
[5]

koobon [ part animal part machine ]

Zależy o którym morzu, i którym jego końcu, mówimy.

02.11.2009
15:17
[6]

taki_jeden [ Legionista ]

wedlóg mnie powinien grac wilk

02.11.2009
15:18
[7]

Juventino23 [ Juve per sempre sara ]

a według mnie wracaj do szkoły

02.11.2009
15:21
[8]

PUNI$HER [ Snajper ]

ale ossochozi ?


02.11.2009
16:40
[9]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Żmuda kto to taki ? Chce powołać morze do kadry ?

spoiler start
Jezus, kolejny
spoiler stop

02.11.2009
16:50
[10]

andrey226 [ Konsul ]

mefsybil do jasnej cholery Pisz poprawnie nazwisko.Nie Zmuda a Smuda!!!.

02.11.2009
17:04
smile
[11]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

O żal Żmuda.
A tak na serio to mogło Ci się pomylić bo "S" jest obok "Z" na klawiaturze.
Co o tym sądzę... Myślę, że to bardzo dobrze udowodnił, że jest dobrym trenerem prowadząc Lechem Poznań, a to wiem napewno bo jestem kibicem z Poznania.
Ani Leo ani tamten co teraz był nie byli dobrymi tranerami więc liczę na Smudę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.