GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wirtualne cmentarze.

02.11.2009
13:21
smile
[1]

olivierpack [ Senator ]

Wirtualne cmentarze.

Czyżby przyszłość, nowa dziedzina portali społecznościowych, a może praktyczne miejsce spoczynku? "Nasza Alejka" albo "Kremacyjka" brzmi dość odważnie.



Chociaż z drugiej strony jest to dosyć tanie szansa na jakąś tam nieśmiertelność (byle serwery wytrzymały) i miejsce spotkań dla bliskich częściej niż raz do roku. Ciekawe.

02.11.2009
13:29
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Jak dla mnie to absurd

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.