asdasdad [ Centurion ]
Balony z gumy
Mam pytanie. Jak zrobić balona z gumy? Wiem - dla was proste, ale mi to jakoś nie wychodzi. Nakładam na język gumę, wypycham ją i dmucham ale wychodzi to tak jak bym pluł ( -.-")
Dacie jakieś porady? ( proszę żebyście nie pisali komentarzy typu "sam musisz do tego dojść" )

.:Jj:. [ Legend ]
Jakich gum używasz?
Regis [ ]
Pewnie używasz jakiegoś badziewia - gumy w pastylkach się do tego praktycznie nie nadają.
asdasdad [ Centurion ]
Blow-UP albo inne takie ale nie w paskach. Inne osoby np. w szkole też z nich robią i to na luzie
taki_jeden [ Legionista ]
najlepsze gumy do robienia balonow to Durexy, aczkolwiek caresy tez sie nadaja.
Jusz tumacze-nalezy przytrzymac gume przy ustach i scałej sily dmuchnac, wuwczas robi sie balon.
piszcie na priwa to wytlumacze
cred10 [ Pretorianin ]
Powiem Ci, że ja też nie umiałem robić balonów z gumy.
Dostawałem pełno wskazówek, dużo osób mi pokazywało. I ? nic!
Nie zadziałało, porady w stylu sam musisz do tego dojść są najbardziej odpowiednie.
Tak było w moim przypadku.

dendka [ Chor��y ]
życze miłej nauki