GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Balony z gumy

02.11.2009
13:17
[1]

asdasdad [ Centurion ]

Balony z gumy

Mam pytanie. Jak zrobić balona z gumy? Wiem - dla was proste, ale mi to jakoś nie wychodzi. Nakładam na język gumę, wypycham ją i dmucham ale wychodzi to tak jak bym pluł ( -.-")

Dacie jakieś porady? ( proszę żebyście nie pisali komentarzy typu "sam musisz do tego dojść" )

02.11.2009
13:18
smile
[2]

.:Jj:. [ Legend ]

Jakich gum używasz?

02.11.2009
13:24
[3]

Regis [ ]

Pewnie używasz jakiegoś badziewia - gumy w pastylkach się do tego praktycznie nie nadają.

02.11.2009
13:35
[4]

asdasdad [ Centurion ]

Blow-UP albo inne takie ale nie w paskach. Inne osoby np. w szkole też z nich robią i to na luzie

02.11.2009
14:58
[5]

taki_jeden [ Legionista ]

najlepsze gumy do robienia balonow to Durexy, aczkolwiek caresy tez sie nadaja.
Jusz tumacze-nalezy przytrzymac gume przy ustach i scałej sily dmuchnac, wuwczas robi sie balon.
piszcie na priwa to wytlumacze

02.11.2009
15:02
[6]

cred10 [ Pretorianin ]

Powiem Ci, że ja też nie umiałem robić balonów z gumy.
Dostawałem pełno wskazówek, dużo osób mi pokazywało. I ? nic!
Nie zadziałało, porady w stylu sam musisz do tego dojść są najbardziej odpowiednie.
Tak było w moim przypadku.

02.11.2009
15:05
smile
[7]

dendka [ Chor��y ]


życze miłej nauki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.