GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warszawiacy - czy jest jakaś sensowna alternatywa dla Stadionu i KDT ?

02.11.2009
12:58
smile
[1]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Warszawiacy - czy jest jakaś sensowna alternatywa dla Stadionu i KDT ?

Zamknęły łobuzy moje dwa ulubione bazarki. I gdzie ja teraz dresy kupię? :D

A tak na serio - szukam jakiegoś dużego bazaru - czy innego skupiska handlarzy indywidualnych :) - w Warszawie. Im bliżej Centrum tym lepiej ale się nie upieram, by było bardzo blisko.

02.11.2009
13:01
[2]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Maximus w Nadarzynie, chyba nie ma nic wiekszego, ciezko wszystko zlazic. Ale niestety nie jest blisko Centrum.

02.11.2009
13:02
[3]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Chyba dalej są otwarte błonia stadionu.

Do maximusa nie masz co jechać, na większości stoisk i tak pisze "tylko hurt".

02.11.2009
13:02
[4]

Mr_Baggins [ Legend ]

Na szczęście konsekwentne działania władz miasta powodują, że nie ma bazarów blisko centrum. Jeśli chodzi o kadeciarzy, to będą w toi-toiu.

02.11.2009
13:25
[5]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Rzeczywiście nie idzie zrobić detalicznych zakupów w tym Maximusie?

02.11.2009
13:26
[6]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Idzie idzie. Kobiety z mojej rodziny ciagle tam jezdza. I przywoza ciagle jakies szmaty w ilosci detalicznej.

Fakt ze jest tam troche punktow z napisem tylko hurt ale z tego co widzialem to wiekszosc z nich sprzedaje jakies korale czy inny syfex

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.