
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Warszawiacy - czy jest jakaś sensowna alternatywa dla Stadionu i KDT ?
Zamknęły łobuzy moje dwa ulubione bazarki. I gdzie ja teraz dresy kupię? :D
A tak na serio - szukam jakiegoś dużego bazaru - czy innego skupiska handlarzy indywidualnych :) - w Warszawie. Im bliżej Centrum tym lepiej ale się nie upieram, by było bardzo blisko.
koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Maximus w Nadarzynie, chyba nie ma nic wiekszego, ciezko wszystko zlazic. Ale niestety nie jest blisko Centrum.
Vaerin [ Balls of Steel ]
Chyba dalej są otwarte błonia stadionu.
Do maximusa nie masz co jechać, na większości stoisk i tak pisze "tylko hurt".
Mr_Baggins [ Legend ]
Na szczęście konsekwentne działania władz miasta powodują, że nie ma bazarów blisko centrum. Jeśli chodzi o kadeciarzy, to będą w toi-toiu.
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Rzeczywiście nie idzie zrobić detalicznych zakupów w tym Maximusie?
koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Idzie idzie. Kobiety z mojej rodziny ciagle tam jezdza. I przywoza ciagle jakies szmaty w ilosci detalicznej.
Fakt ze jest tam troche punktow z napisem tylko hurt ale z tego co widzialem to wiekszosc z nich sprzedaje jakies korale czy inny syfex