GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PES 2010 proglemy z pierwszym upgrejdem

02.11.2009
12:47
[1]

maniek2525 [ Junior ]

PES 2010 proglemy z pierwszym upgrejdem

Witam wszystkich.W dzien premiery kupilem orgyginalna gre PES 2010 i chcialby pograc po sieci ale nie moge poniewaz podczas pierwszego uruchomienia system automatycznie musi wgrac patcha i tu pojawia sie ow PROBLEM.Patch ma 27MB a mi sie sciaga tylko MAX.7MB i pozniej STOP.Czy ktos moze pomoc mi w tej sprawie???Bede bardzo wdzieczny.Z gory dziekuje za szybki info

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.