maniek2525 [ Junior ]
PES 2010 proglemy z pierwszym upgrejdem
Witam wszystkich.W dzien premiery kupilem orgyginalna gre PES 2010 i chcialby pograc po sieci ale nie moge poniewaz podczas pierwszego uruchomienia system automatycznie musi wgrac patcha i tu pojawia sie ow PROBLEM.Patch ma 27MB a mi sie sciaga tylko MAX.7MB i pozniej STOP.Czy ktos moze pomoc mi w tej sprawie???Bede bardzo wdzieczny.Z gory dziekuje za szybki info