GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drewnianonodzy złoczyńcy już graja w Dragon Age

02.11.2009
11:58
smile
[1]

Molzey [ Generaďż˝ ]

Drewnianonodzy złoczyńcy już graja w Dragon Age

Pojawiła sie juz wersja legalna inaczej Dragon Age w wersji PC.
Pomruk oburzenia niesie się przez serwisy, portale i fora. Tak czy owak, wreszcie będzie można przeczytać opinie graczy na temat nowego dzieła Biowhore.
Opinie nie opłacone czterostronicowymi reklamami + okładka. Dowiemy się, być może, czy to rzeczywiście "duchowy spadkobierca BG", czy raczej next-genowe gó... dzieło.
Oby to pierwsze...

02.11.2009
12:00
smile
[2]

.:Jj:. [ Legend ]

Również mam nadzieję że to pierwsze.
Arrgh!

02.11.2009
12:04
[3]

zarith [ ]

blah

pecetowcy również w piractwie są traktowani jako klienci drugiej kategorii - da w wersji xbox jest już od dwóch dni, jak i zresztą kilka innych 'przedpremierowych' tytułów.

02.11.2009
12:05
smile
[4]

Raistand [ Generaďż˝ ]

Heh... Możecie mnie obrzucić czym chcecie ale skoro nie ma dema to najpierw i tak sprawdzę czy mój komputer uciągnie to dzieło a dopiero potem wydam stówkę na oryginał.

02.11.2009
12:10
smile
[5]

Molzey [ Generaďż˝ ]

zarith,
cóż chcesz - podobno, jak głoszą tęgie głowy, PieC jest martwy jako platforma do gier. Piraci go zabili.
Na konsolach to co innego, po pierwsze nie ma piractwa na konsolach.
Po drugie... oh, wait.

02.11.2009
12:31
[6]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Nie fair jest to, że my musimy czekać te kilka dni dłużej niż np. w stanach. Chociaż lepsze to, niż półroczne albo i dłuższe poślizgi jak to kiedyś bywało...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.