bygos [ Junior ]
Tanoth
Witam
Polecam gre tanoth dla zabicia czasu !!
Devilyn [ Storm Detonation ]
Nie dzięki. Czasu nie musze zabijać. Raczej jego brak zabija mnie.
bygos [ Junior ]
To jak ci brakuje tyle czasu to po co siedzisz na forum ?? To że tu jesteś to jest już zaprzeczeniem tego co piszesz !
To tyle na twój temat

Devilyn [ Storm Detonation ]
Tylko się sliną nie popluj.
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
To raczej jest marnowanie czasu co proponujesz:)