kyluuuuu [ Pretorianin ]
Zegar
Siema xD.Chciałbym taki zegar jak jest na screenie żeby była godzina,data,pojemność dysków itp.Wiem,że to jest albo z Visty albo z 7.Nie wiem czy to jest płatne czy co.Proszę od odpowiedź :).Mam Win XP
wysia [ Senator ]
To Sidebar z visty, z odpalonymi kilkoma roznymi gadzetami - jeden to standardowy zegar, inny pokazuje kalendarz, jeszcze inny dyski.
kyluuuuu [ Pretorianin ]
A orientujesz się czy da się to zainstalować na XP i skąd można pobrać ?
mirencjum [ operator kursora ]
Thoosje Vista Sidebar to program dodający do systemu Windows XP pasek boczny, na którym można umieszczać szereg przydatnych gadżetów - czytnik RSS, galeria zdjęć, zegarek, monitory obciążenia procesora, pamięci, łącza, kalkulator, kontroler aplikacji Windows Media Player czy wyszukiwarkę plików torrent. Aplikacja często wykorzystywana jest jako zamiennik oryginalnego Microsoft Sidebar dostępnego w Windows Vista, ponieważ posiada tę samą funkcjonalność przy o połowę mniejszym wykorzystaniu pamięci komputera. Program jest również częścią pakietu Vista Transformation Pack upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty.
Przed instalacją programów upiększających dobrze jest zrobić punkt przywracania systemu.
sebu9 [ O_o ]
coś takiego np
kyluuuuu [ Pretorianin ]
Ok,pobrałem to od sebu i działa wszystko,dzięki :)