bogi1 [ Go To Sleep ]
Problem z GTA IV
Mam oryginalne GTA IV i przed formatem instalowałem je normalnie. Włączałem grę i można było zapisać stan gry. Po formacie zainstalowałem grę , przeszedłem 1 misję ale gdy chce zapisać włączą się okno Games of Windows i pisze że trzeba się zalogować żeby móc zapisywać stan gry. Więc loguje się. Ale gdy profil się wczytuje pojawia się komunikat że usługa jest niedostępna w tym kraju i Games of Windows się wylogowuje. Co zrobić żeby móc normalnie grać ?
° [ Imperator ]
Też miałem ten problem, tyle, że z Batmanem. Musisz albo stworzyć profil offline, a jeśli chcesz online, to zarejestrować nowy na kraj inny niż Polska ->