GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z GTA IV

02.11.2009
10:37
[1]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Problem z GTA IV

Mam oryginalne GTA IV i przed formatem instalowałem je normalnie. Włączałem grę i można było zapisać stan gry. Po formacie zainstalowałem grę , przeszedłem 1 misję ale gdy chce zapisać włączą się okno Games of Windows i pisze że trzeba się zalogować żeby móc zapisywać stan gry. Więc loguje się. Ale gdy profil się wczytuje pojawia się komunikat że usługa jest niedostępna w tym kraju i Games of Windows się wylogowuje. Co zrobić żeby móc normalnie grać ?

02.11.2009
10:42
[2]

° [ Imperator ]

Też miałem ten problem, tyle, że z Batmanem. Musisz albo stworzyć profil offline, a jeśli chcesz online, to zarejestrować nowy na kraj inny niż Polska ->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.