GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie ramy?

02.11.2009
09:54
smile
[1]

Azerko [ Alone in the wild ]

jakie ramy?

no wiec mam taką plyte
i takie ramy 2x nanya 512mb ddr2-800 sdram (5.0-5-5-18 @ 400MHz) czyli razem 1024mb i chce dokupic jedna kosc ram lub dwie zyby bylo 2gb no i za bardzo sie nie znam i czy np. te ramy byly by ok
lub


albo moze zupelniej innej marki, ale slyszalem ze najlepiej tej samej byc powinny :P ?

02.11.2009
09:57
[2]

Barthez x [ vel barth89 ]

Żadne z tych, bo obniżą Ci taktowanie z 800 na 667 lub 533. Szukaj takich, które mają 800.

02.11.2009
10:07
[3]

sebu9 [ O_o ]

[2] - Ze specyfikacji wynika, że płyta obsługuje ramy max 533 MHz.

02.11.2009
10:20
[4]

Azerko [ Alone in the wild ]

hmm to w takim razie jakie w koncu :P ?
te mogą ?

02.11.2009
10:27
[5]

Barthez x [ vel barth89 ]

Hmm... bierz 533, czyli te drugie.

Ale opłaca się wziąć też te 667, bo tanio. A i tak płyta sama obniży taktowanie do tych 533.

02.11.2009
10:39
[6]

sebu9 [ O_o ]

No kup sobie takie z częstotliwościami 533 a nie 400. Jeśli kupisz 667 też nic się nie stanie. Tak czy siak będą działały z częstotliwością 533.

02.11.2009
10:43
[7]

Azerko [ Alone in the wild ]

aha :P, dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.