
Azerko [ Alone in the wild ]
jakie ramy?
no wiec mam taką plyte
i takie ramy 2x nanya 512mb ddr2-800 sdram (5.0-5-5-18 @ 400MHz) czyli razem 1024mb i chce dokupic jedna kosc ram lub dwie zyby bylo 2gb no i za bardzo sie nie znam i czy np. te ramy byly by ok
lub
albo moze zupelniej innej marki, ale slyszalem ze najlepiej tej samej byc powinny :P ?
Barthez x [ vel barth89 ]
Żadne z tych, bo obniżą Ci taktowanie z 800 na 667 lub 533. Szukaj takich, które mają 800.
sebu9 [ O_o ]
[2] - Ze specyfikacji wynika, że płyta obsługuje ramy max 533 MHz.
Azerko [ Alone in the wild ]
hmm to w takim razie jakie w koncu :P ?
te mogą ?
Barthez x [ vel barth89 ]
Hmm... bierz 533, czyli te drugie.
Ale opłaca się wziąć też te 667, bo tanio. A i tak płyta sama obniży taktowanie do tych 533.
sebu9 [ O_o ]
No kup sobie takie z częstotliwościami 533 a nie 400. Jeśli kupisz 667 też nic się nie stanie. Tak czy siak będą działały z częstotliwością 533.
Azerko [ Alone in the wild ]
aha :P, dzięki