$ikus [ Tottenham Maniac ]
znów...
moglibyście kliknąc w ten link raz dziennie ? (jest troche innego znaczenia niż poprzedni)
Imak [ Generaďż˝ ]
Nie głosujcie na Sośnice, to banda żaboli!!!
red_baron [ pVd ]
popieram Imaka! sosnica pelna zaboli, a przeciez tylko Piast, Piast Piast!

$ikus [ Tottenham Maniac ]
Imak/red_baron ---->niby tak, ale czy ja powiedziałem że jestem żabolem ? :D

kkazz [ Konsul ]
kliknalem bo jestem z sosnicy :P