GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znów...

02.11.2009
07:20
[1]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

znów...

moglibyście kliknąc w ten link raz dziennie ? (jest troche innego znaczenia niż poprzedni)

02.11.2009
07:47
[2]

Imak [ Generaďż˝ ]

Nie głosujcie na Sośnice, to banda żaboli!!!

02.11.2009
08:15
[3]

red_baron [ pVd ]

popieram Imaka! sosnica pelna zaboli, a przeciez tylko Piast, Piast Piast!

02.11.2009
13:57
smile
[4]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

Imak/red_baron ---->niby tak, ale czy ja powiedziałem że jestem żabolem ? :D

02.11.2009
13:59
smile
[5]

kkazz [ Konsul ]

kliknalem bo jestem z sosnicy :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.