
bebzoon™ [ Pretorianin ]
National Geographic BEST pictures for the year 2009
no właśnie, jak w tytule !
enjoy !

mycha921 [ Press the trigger ]
Niezłe :)
mirencjum [ operator kursora ]
Fajne zdjęcia
Mr_Baggins [ Legend ]
Super, szkoda, że nie ma w jakiejś sensownej rozdzielczości, byłyby ładne tapetki.

bezlerg66 [ Senator ]
Z żółwiem i zebrami najlepsze :D
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
O, rewelacja.
Misie, małpy, pingwiny i foki świetne, ale mój faworyt to zdecydowanie:
Miazga.

Wybor [ ]
Fajne. Szczególnie te gdzie są rodzice/rodzic z małymi.
EnX [ White Dragon ]
Zdjęcia bardzo ładne, tylko szkoda że w tak niskiej rozdzielczości. Niedźwiedzie polarne z chęcią bym na pulpit ustawił.
.:Jj:. [ Legend ]
Piękne zdjęcia. Ale to żadna nowość, zawsze mieli do dyspozycji utalentowanych fotografów :)
Mr_Baggins=> pomijając nawet ten zbiór to niestety tak było zawsze, choć zdarzały się akcje że wypuszczali w sensownej rozdziałce. Standard to często 1024 czy 1280..
ot-