GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

National Geographic BEST pictures for the year 2009

02.11.2009
06:25
smile
[1]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

National Geographic BEST pictures for the year 2009

no właśnie, jak w tytule !

enjoy !


National Geographic BEST pictures for the year 2009 - bebzoon™
02.11.2009
06:56
smile
[2]

mycha921 [ Press the trigger ]

Niezłe :)

02.11.2009
07:39
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Fajne zdjęcia

02.11.2009
08:40
[4]

Mr_Baggins [ Legend ]

Super, szkoda, że nie ma w jakiejś sensownej rozdzielczości, byłyby ładne tapetki.

02.11.2009
18:37
smile
[5]

Old Devil [ Pretorianin ]

Fajne.


National Geographic BEST pictures for the year 2009 - Old Devil
02.11.2009
18:39
smile
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

Z żółwiem i zebrami najlepsze :D

02.11.2009
18:40
[7]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

O, rewelacja.

Misie, małpy, pingwiny i foki świetne, ale mój faworyt to zdecydowanie:


Miazga.

02.11.2009
18:40
smile
[8]

Wybor [ ]

Fajne. Szczególnie te gdzie są rodzice/rodzic z małymi.

02.11.2009
18:41
[9]

EnX [ White Dragon ]

Zdjęcia bardzo ładne, tylko szkoda że w tak niskiej rozdzielczości. Niedźwiedzie polarne z chęcią bym na pulpit ustawił.

02.11.2009
18:41
[10]

.:Jj:. [ Legend ]

Piękne zdjęcia. Ale to żadna nowość, zawsze mieli do dyspozycji utalentowanych fotografów :)

Mr_Baggins=> pomijając nawet ten zbiór to niestety tak było zawsze, choć zdarzały się akcje że wypuszczali w sensownej rozdziałce. Standard to często 1024 czy 1280..
ot-

02.11.2009
18:52
smile
[11]

Gmp3 [ Chuck ]

Świetne


National Geographic BEST pictures for the year 2009 - Gmp3
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.