
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
Księga bez tytułu
Dorwałem sie do tej ksiązki i musze powiedziec ze dawno nie czytalem z takim entuzjazmem:) niewiem czy to lekosc tekstu czy zawrotne i arcyciekawe tempo sprawilo ze nie moglem sie oderwac :) jak w opisie z tylu okładki "Tarantino spotyka sie z Kingiem" to sprawdzilo sie według mnie w 100% wiec polecam Wam ja i zadaje pytanie czy ktos zna tytuly tego typu ?? lub inne ksiązki autora warte poznania?

mirencjum [ operator kursora ]
Jaki tytuł?

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
zakladając ze pytanie na powaznie jest:) "Ksiega bez tytułu" autor Anonim
shadzahar [ Generaďż˝ ]
Co do książek tego samego autora(pomijając, że anonimowych autorów pewnie jest wielu) to za granicą wyszła druga część 'Księgi bez tytułu' - 'the eye of the moon'(oko księżyca), w Polsce jeszcze niestety nie przetłumaczona.
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
a cos z podobną dawką klimatu?
tazik [ Generaďż˝ ]
Dobra ksiazka, polecam ;)
Jezeli dobrze zrozumialem jest kuntynuacja juz tej ksiazki ?