GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Księga bez tytułu

01.11.2009
21:22
smile
[1]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

Księga bez tytułu

Dorwałem sie do tej ksiązki i musze powiedziec ze dawno nie czytalem z takim entuzjazmem:) niewiem czy to lekosc tekstu czy zawrotne i arcyciekawe tempo sprawilo ze nie moglem sie oderwac :) jak w opisie z tylu okładki "Tarantino spotyka sie z Kingiem" to sprawdzilo sie według mnie w 100% wiec polecam Wam ja i zadaje pytanie czy ktos zna tytuly tego typu ?? lub inne ksiązki autora warte poznania?

01.11.2009
21:41
smile
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Jaki tytuł?

01.11.2009
21:45
smile
[3]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

zakladając ze pytanie na powaznie jest:) "Ksiega bez tytułu" autor Anonim

02.11.2009
01:52
[4]

shadzahar [ Generaďż˝ ]

Co do książek tego samego autora(pomijając, że anonimowych autorów pewnie jest wielu) to za granicą wyszła druga część 'Księgi bez tytułu' - 'the eye of the moon'(oko księżyca), w Polsce jeszcze niestety nie przetłumaczona.

02.11.2009
11:43
[5]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

a cos z podobną dawką klimatu?

02.11.2009
12:07
[6]

tazik [ Generaďż˝ ]

Dobra ksiazka, polecam ;)

Jezeli dobrze zrozumialem jest kuntynuacja juz tej ksiazki ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.