GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 4 a 9800 gtx

01.11.2009
20:07
smile
[1]

Nooooo....Nooo... [ Chor��y ]

GTA 4 a 9800 gtx

Cały czas kłócę sie z kolegą i on mi mówi ze gta 4 nie pojdzie na 9800 gtx?

01.11.2009
20:08
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Pojdzie na srednio-wysokich przy 1680x1050 i przy patchu 1.4 bedzie plynnie smigala gra.

01.11.2009
20:10
[3]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Pójdzie to na pewno...według mnie na wysokich da radę, zależy też jaki procesor bo w GTA IV to można by powiedzieć, że to procek jest najważniejszy.

A no i też zależy jaki patch.

01.11.2009
20:10
smile
[4]

sebu9 [ O_o ]

Niestety twój kolega ma rację. Sama karta graficzna nie wystarczy.

spoiler start
;)

01.11.2009
20:20
[5]

preDratronIX [ Generau ]

No Radeon nie uciągnie.

01.11.2009
22:01
smile
[6]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Cały czas kłócę sie z kolegą i on mi mówi ze gta 4 nie pojdzie na 9800 gtx?

Co za za przeproszeniem pier******e... Mojemu kumplowi na GeForce 9600GT, Core 2 Duo 2x2,66GHz, 4GB RAM działa prawie na full detalach

01.11.2009
22:05
[7]

Rasta' [ L3G3ND ]

[6] i pewnie składał kompa jakiś rok temu, jak ja xD

02.11.2009
14:26
[8]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Twoi koledzy najzwyczajniej w życiu są tępi i tyle od dawna wiadomo ,że jeżeli ma ktoś kartę z obsługą dx10 (czy nawet dx9.0c z PS 3.0) to pójdzie mu każda gra (z wyjątkiem jakiejś tam jednej strategi która chodzi tylko na VISTA) rzecz jasna obsługa dx10 to nie wszystko wiadomo ,że na jakimś kastracie pokroju GF8400GS gra będzie cięła może nawet na minimalnych ,ale w twoim przypadku gra będzie chodzić na wysokich (po wszystkich patchach ba może nawet bez nich)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.