GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyłączyć 3G w Noki E66 ?

01.11.2009
19:27
[1]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Jak wyłączyć 3G w Noki E66 ?

Jak w temacie? I co zrobic żeby trzymała dłużej bateria.

02.11.2009
08:58
[2]

|kszaq| [ Legend ]

Narzędzia - Ustawienia - Telefon - Sieć - Tryb sieci, ustawiasz na GSM.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.