gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Jak wyłączyć 3G w Noki E66 ?
Jak w temacie? I co zrobic żeby trzymała dłużej bateria.
|kszaq| [ Legend ]
Narzędzia - Ustawienia - Telefon - Sieć - Tryb sieci, ustawiasz na GSM.