GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przegrzewanie Xboxa 360

01.11.2009
19:24
[1]

alexis 07 [ Centurion ]

przegrzewanie Xboxa 360

witam
czy zamontowanie dodatkowego wiatraczka chłodzącego na xboxie zapobiegnie przegrzewaniu się konsoli?jestem zielony w tych sprawach, a pytam dlatego bo mój xbox się przegrzewa i boje się o 3ROD. raz mi się wyświetliły 3 czerwone pierścienie ale odziwo xbox żyje i chcę zapobiec przed ponownymi problemami
z góry dziękuję

01.11.2009
19:28
[2]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

jak ci się xbox przegrzewa to mu nie pomoże dodatkowy wentylator

nie jest problem z wentylatorami tylko z płytą główną i przyczepionymi do niej radiatorami

01.11.2009
19:29
[3]

alexis 07 [ Centurion ]

więc co najlepiej zrobić?

01.11.2009
19:32
[4]

herflik26 [ Konsul ]

pomaga jak się grzeje.Mam do sprzedania cooler za 20 zł nowiutki bo sobie kupiłem a jak przyszedł to okazało się że do Jaspera nie pasuje ale do każdej starszej pasuje więc moge ci opchnąć za 20 zł + przesyłka na allegro są najtaniej po 39 o ile dobrze pamitam

01.11.2009
19:33
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

zrób to co on:

01.11.2009
19:34
[6]

herflik26 [ Konsul ]

powodzenia

01.11.2009
19:37
smile
[7]

alexis 07 [ Centurion ]

mam już cooler do procesora tylko chcę najpierw się dowiedzieć czy to coś pomoże, bo jeśli nie to nie będę tracił czasu na montowanie tego, tylko już zacznę szukać innych metod
ale dzięki za ofertę
a coolera nie kupowałem tylko po prostu miałem a kumpel mi poradził żebym zamontował na iksie to powinien pomóc

01.11.2009
19:39
[8]

herflik26 [ Konsul ]

powinneś najpierw dać nową paste termoprzewodzącą na procesory pod radiatorki i dopiero jak coś to dodatkowy kuler bo to wina pasty pewnie
na you tube jest pełno filmików jak to zrobić wpisz fix e74 albo coś takiego i ci pokaże tylko nie działa teraz chyba

01.11.2009
19:42
[9]

alexis 07 [ Centurion ]

a ile ona kosztuje mniej więcej?

01.11.2009
19:42
[10]

herflik26 [ Konsul ]

pare złotych

01.11.2009
19:45
[11]

herflik26 [ Konsul ]

ogólnie jest to początek śmierci twojego xboxa heh lepiej go szybko sprzedaj jakiemuś komuś jako dobrego używanego i se dołóż i kup nowego jaspera od razu bo to nawet jak naprawisz w serwisie to wraca

01.11.2009
19:46
[12]

alexis 07 [ Centurion ]

też już o tym pomyślałem

01.11.2009
19:53
[13]

herflik26 [ Konsul ]



JA TAK ZROBIŁEM PODZIAŁAŁ TYDZIEN I ZNOWU TO SAMO

01.11.2009
19:59
smile
[14]

alexis 07 [ Centurion ]

no takie metody to w ostateczności

01.11.2009
20:02
[15]

herflik26 [ Konsul ]

Ta metoda to zwykłe nałożenie nowej pasty na CPU i GPU

02.11.2009
10:33
smile
[16]

alexis 07 [ Centurion ]

dobra montuje cooler
może pomoże, a może nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.