GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łamanie Praw Człowieka.

01.11.2009
17:27
smile
[1]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Łamanie Praw Człowieka.

Witam.

Zagapiłem się i dopiero dzisiaj mi się przypomniało, że mam zrobić na WOS prasówkę dotyczącą łamania praw człowieka z tego tygodnia. Szukam, szukam, ale nie mogę coś znaleźć.. Może ktoś czytał taki artykuł? Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.