GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 4: Fun Extreme Jumps (mój filmik)

01.11.2009
17:25
[1]

bisfhcrew [ Bis ]

GTA 4: Fun Extreme Jumps (mój filmik)

Miłe będą pozytywne komentarze, lecz negatywne też przyjmę :P


Co do jakości proszę wziąć poprawkę iż gram na konsoli

[2] tak

01.11.2009
17:27
[2]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

nagrywałeś zwykłą kartą telewizyjna ?

01.11.2009
17:30
[3]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

krótko mówiąc-słabe

01.11.2009
17:31
[4]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

noo fakt, te skoki nieco głupkowate
brakowało ci chyba pomysłów na skoki

lepiej było nagrać BASE JUMPING z anten lub motorów

01.11.2009
17:35
[5]

vinni [ Visca El Barca ]

Jak dla mnie, filmik niezły, potrzeba nad nim trochę pracy, ale nie jest źle.

01.11.2009
17:41
[6]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

jako film tak, ale nie jako gameplay z gry

zakładam że vinni nie grałeś w Ballad of Gay Tony i nie znasz możliwości :)

01.11.2009
17:42
[7]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Co to za miejscowa z 2:09? :O Jak to zrobiles?

01.11.2009
17:46
smile
[8]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

[7]O huśtawce(ach) nie słyszałeś?

01.11.2009
17:48
[9]

bisfhcrew [ Bis ]

[7] stacja benzynowa w Westdyke :) ulica Big Horn Drive xd
Mam mapę przed sobą , inaczej mówiąc górny lewy róg mapy i huśtawka xd

huśtawkę masz Firefly Projects na rogu Mohegan i Ave :P

01.11.2009
17:53
smile
[10]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Choć widziałem już dużo takich filmików to muszę przyznać, że ten Ci nawet dobrze wypadł.

01.11.2009
17:53
[11]

vinni [ Visca El Barca ]

Shaybeck-->Niestety nie mam konsoli, więc grałem tylko w podstawkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.