bisfhcrew [ Bis ]
GTA 4: Fun Extreme Jumps (mój filmik)
Miłe będą pozytywne komentarze, lecz negatywne też przyjmę :P
Co do jakości proszę wziąć poprawkę iż gram na konsoli
[2] tak
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
nagrywałeś zwykłą kartą telewizyjna ?
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
krótko mówiąc-słabe
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
noo fakt, te skoki nieco głupkowate
brakowało ci chyba pomysłów na skoki
lepiej było nagrać BASE JUMPING z anten lub motorów
vinni [ Visca El Barca ]
Jak dla mnie, filmik niezły, potrzeba nad nim trochę pracy, ale nie jest źle.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
jako film tak, ale nie jako gameplay z gry
zakładam że vinni nie grałeś w Ballad of Gay Tony i nie znasz możliwości :)
N0wak [ Generaďż˝ ]
Co to za miejscowa z 2:09? :O Jak to zrobiles?

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
[7]O huśtawce(ach) nie słyszałeś?
bisfhcrew [ Bis ]
[7] stacja benzynowa w Westdyke :) ulica Big Horn Drive xd
Mam mapę przed sobą , inaczej mówiąc górny lewy róg mapy i huśtawka xd
huśtawkę masz Firefly Projects na rogu Mohegan i Ave :P

Nikos007 [ Liverpool FC ]
Choć widziałem już dużo takich filmików to muszę przyznać, że ten Ci nawet dobrze wypadł.
vinni [ Visca El Barca ]
Shaybeck-->Niestety nie mam konsoli, więc grałem tylko w podstawkę.