GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się polaczyc z internetem...

01.11.2009
16:44
[1]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

Jak się polaczyc z internetem...

w pokoju jest komputer stacjonarny podłaczony do ruteru bezprzewodowo. Internet jest z Dialnetu.
mam login i hasło. I teraz chciałbym sie też podłączyć do tego internetu moim latopem. Jak mam to zrobić?
Wybieram opcje 'Connect to a network' potem wybieram 'Set up a connection or network'
I teraz juz sam nie wiem którą opcje wybrać:/
pomóżcie coś prosze

01.11.2009
16:45
[2]

Mortan [ ]

wyszukaj dostepne sieci bezprzewodowe, potem sie polosz i wpisz login i haslo jak wyskoczy.

01.11.2009
16:45
smile
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

musisz znac hasło do wifi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.