obrydzien [ Generaďż˝ ]
Jak się polaczyc z internetem...
w pokoju jest komputer stacjonarny podłaczony do ruteru bezprzewodowo. Internet jest z Dialnetu.
mam login i hasło. I teraz chciałbym sie też podłączyć do tego internetu moim latopem. Jak mam to zrobić?
Wybieram opcje 'Connect to a network' potem wybieram 'Set up a connection or network'
I teraz juz sam nie wiem którą opcje wybrać:/
pomóżcie coś prosze
Mortan [ ]
wyszukaj dostepne sieci bezprzewodowe, potem sie polosz i wpisz login i haslo jak wyskoczy.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
musisz znac hasło do wifi