Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
F.E.A.R 2 problem
Moj problem polega na tym ze niemoge zpatchowac gry ciągle wyskakuje komunikat "gra nie jest zainstalowana" jakies pomysly ?

wysiu [ ]
Zainstaluj gre!
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
jest zainstalowana gram normalnie chce wgrac najnowszego patcha bo niemam zadnego i wyskakuje ze gra nie jest zainstalowana ;/ dziwne
mikAS :) [ Senator ]
A ta gra jest powiązana ze steamem ?
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
no wlasnie nie jest patcha pobralem sam nie sciagal mi sie przez steama
mikAS :) [ Senator ]
ale czy sama gra jest powiązana ze steamem, tzn czy musaiłeś go zainstalować żebry grać w FEARA ?
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
steama mam 4 lata bo kupowalem CS 1.6 to zainstalowany juz mialem
mikAS :) [ Senator ]
ale czy steam wykrył Feara ?