GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

F.E.A.R 2 problem

01.11.2009
14:38
[1]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

F.E.A.R 2 problem

Moj problem polega na tym ze niemoge zpatchowac gry ciągle wyskakuje komunikat "gra nie jest zainstalowana" jakies pomysly ?

01.11.2009
14:41
smile
[2]

wysiu [ ]

Zainstaluj gre!

01.11.2009
14:43
[3]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

jest zainstalowana gram normalnie chce wgrac najnowszego patcha bo niemam zadnego i wyskakuje ze gra nie jest zainstalowana ;/ dziwne

01.11.2009
14:48
[4]

mikAS :) [ Senator ]

A ta gra jest powiązana ze steamem ?

01.11.2009
14:49
[5]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

no wlasnie nie jest patcha pobralem sam nie sciagal mi sie przez steama

01.11.2009
14:50
[6]

mikAS :) [ Senator ]

ale czy sama gra jest powiązana ze steamem, tzn czy musaiłeś go zainstalować żebry grać w FEARA ?

01.11.2009
14:51
[7]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

steama mam 4 lata bo kupowalem CS 1.6 to zainstalowany juz mialem

01.11.2009
14:52
[8]

mikAS :) [ Senator ]

ale czy steam wykrył Feara ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.