GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jesli nie IPod Touch to co...

01.11.2009
13:53
smile
[1]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Jesli nie IPod Touch to co...

Witam
Znajomy prosil mnie by zwrocic sie do grona ludzi znajacych sie na sprzecie co byloby alternatywa IPT. Tu pomyslalem o was/forumowiczach.Zatem prosze o rade

Napisze co jest dla niego wazne :
-touch screen
-chce miec wszystkie plyty ktore ma w domu w formie mp3 wraz z okladkami plyt
-dobrej wielkosci hdd min. 40gb
-jakosc dzwieku

Jako ze nie jestem juz w temacie obyty (ostatni sprzet ktory posiadalem to IAudio) mowie nie bede zgadywal i udawal speca.

Z gory dziekuje za pomoc

01.11.2009
13:54
smile
[2]

czekers [ Legend ]

Zune HD

01.11.2009
14:24
[3]

wysiu [ ]

Jesli to ma byc do muzyki, to po kiego wielki ekran, do tego dotykowy? Zeby baterie szybciej zzeralo? iPod Classic 160gb. Aktualnie bez konkurencji.

01.11.2009
14:31
[4]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Zune HD

01.11.2009
16:12
[5]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Wysiu
Tak do muzyki.
Coz zazyczyl sobie touch screen zatem taki ma byc.
IPod SUCKS jak to okreslil zapem IPOD odpada

01.11.2009
16:20
[6]

Mortan [ ]

Cowon D2 + karty SDHC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.