GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie pad Xbox 360

01.11.2009
13:48
[1]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Pytanie pad Xbox 360

Potrzebuję pada do kompa i chciałbym się spytać czy da się jakoś podłączyć bezprzewodowego pada od Xboxa 360 do kompa ? Kiedyś czytałem gdzieś, że potrzebny jest jakiś czujnik, ale jaki ?

01.11.2009
14:03
[2]

bebech [ Centurion ]

podłaczyc mozesz za pomoca tego "czujnika", jeno zapomnialem jak sie nazywa

01.11.2009
15:16
[3]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

No właśnie ja potrzebuje nazwę firmy, która takie coś produkuje.

01.11.2009
15:50
[4]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Up
Prosiłbym o szybką odpowiedź.

01.11.2009
15:51
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

microsoft wireless gaming receiver

01.11.2009
15:53
[6]

szymonmac [ Legend ]

Prawdopodobnie chodzi Ci o to:

01.11.2009
15:53
[7]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

A nie ma czegoś tańszego ?
Za taką kase to ja wole kupić nowego pada :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.