GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się ubrać na musical?

01.11.2009
13:44
[1]

Saul Hudson [ Legend ]

Jak się ubrać na musical?

Jest to dla mnie ogromny problem. Na musicalu nigdy wcześniej nie byłem (tzn. raz byłem, ale to z wycieczką szkolną) i nie wiem czy mam obowiązek założyć garnitur czy wystarczą jeansy z marynarką i koszulą bez krawata (a może z krawatem?)? Nie wiem czy to ma znaczenie - musical będzie wystawiany w teatrze.

Z góry dzięki za odpowiedź.

01.11.2009
13:50
[2]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

nie musisz( bo nikt cię nie zmusi) ale możesz( bo to wolny kraj)

01.11.2009
13:52
[3]

Regis [ ]

Na ogół większość ludzi jest ubrana elegancko, ale garnitury nie stanowią większości (ot, choćby na przykładzie "Idioty" na którym niedawno byłem) - ja osobiście zwykle ubieram normalne jeansy, longsleeve, a do tego marynarka i porządne buty.

01.11.2009
14:13
[4]

Fett [ Avatar ]

No nie wiem, ja bym pewnie ubrał garnitur. Zależy jakiej wagi ten musical :)

01.11.2009
14:18
smile
[5]

Saul Hudson [ Legend ]

Przedostatni występ w roku - "Skrzypek na dachu"

czyli wagi normalnej raczej :)

01.11.2009
14:18
[6]

kubomił [ Legend ]

A może idziesz na High School Musical? :)

01.11.2009
14:18
smile
[7]

_agEnt_ [ Tajniak ]

->


Jak się ubrać na musical? - _agEnt_
01.11.2009
14:24
[8]

fire [ Spacz ]

Ubierz się przede wszystkim schludnie. Nikt nie popatrzy na Ciebie jak na neandertalczyka jeśli nie ubierzesz garnituru. Jeansy, marynarka i koszula też dadzą radę. Czasy chodzenia do teatru tylko i wyłącznie w garniturze minęły, a przynajmniej tak mi się wydaje z tego co widzę.

01.11.2009
17:12
[9]

Saul Hudson [ Legend ]

I w górę :)

Może ma ktoś jeszcze coś mądrego do dodania?

01.11.2009
17:16
[10]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Ubierz się tak, jak będzie ci wygodnie - bo to na prawdę nie ma jakiegokolwiek znaczenia i nie, nie świadczy to o tobie źle, nawet gdy pójdziesz na przykład w dresie. Teatr był wybiegiem mody ładnych parę wieków temu, gdy chodziło się tam, żeby pokazać się w towarzystwie.

01.11.2009
17:35
smile
[11]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

skreczowy dresik

01.11.2009
17:51
[12]

DEXiu [ Senator ]

Tak jak pisze fire. Ewentualnie możesz faktycznie założyć garnitur, koszulę i krawat - na pewno nie będziesz wyglądał śmiesznie. Miałem podobny dylemat przed wybraniem się do Romy na "Upiora w operze" - wybrnąłem z tego właśnie sposobem "dżinsy + koszula z kołnierzykiem i do tego ładny sweter 'garniturowy' " :) I jak się okazało był to słuszny wybór, bo wbrew moim przewidywaniom (sami panowie w garniturach i panie w sukniach wieczorowych) - publiczność w 90 % stanowiły wycieczki szkolne poubierane zupełnie dowolnie, więc wybijałem się "in plus" :]

01.11.2009
17:54
[13]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Możesz ubrać wszystko, byle byś był ubrany elegancko.

01.11.2009
17:54
[14]

Salado. [ Generaďż˝ ]

nie świadczy to o tobie źle, nawet gdy pójdziesz na przykład w dresie.
widać, że się nie znasz, będzie to świadczyło o nim źle

byłem właśnie na "Skrzypku" dwa miesiące temu, większość w garniturach, reszta w jakiś ładniejszych spodniach + koszule, myślę, że to wystarczy w zupełności, tak jak poprzednicy wyżej- nie musi być garnitur, byle wyglądać schludnie

01.11.2009
17:56
[15]

devil07 [ Konsul ]

idz w czym chcesz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.