GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Twoje konto nie jest jeszcze w pełni aktywne." - problem na GOLu

01.11.2009
13:24
smile
[1]

Łyczek [ Legend ]

"Twoje konto nie jest jeszcze w pełni aktywne." - problem na GOLu

Jak co miesiąc chciałem zagłosować w Akcji Charytatywnej Serce Gry-OnLine.pl na jedną z fundacji i wyskoczył mi taki komunikat:

"Twoje konto nie jest jeszcze w pełni aktywne.
Aby go aktywować, kliknij na link, który otrzymałeś w e-mailu po rejestracji.
Jeśli nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem rejestracji lub go już nie masz, zajrzyj tutaj"

Jestem na GOLu od ponad pięciu lat i mam w pełni aktywne konto :) Czy mógłby ktoś mi pomóc z moim problemem ? Wam też to się zdarza czy tylko mi ?

01.11.2009
13:29
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Aktywujesz je w "moje gry online"

Miałem z tym jakiś problem, ale po wysłaniu informacji o problemie na ich maila wszystko poszło gładko.

01.11.2009
13:31
[3]

Soulcatcher [ end of winter ]

[1]Łyczek ---> pisz na [email protected]

01.11.2009
15:24
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

mam to samo:/
pisze już maila

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.