GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak narysować totem?

01.11.2009
12:58
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Jak narysować totem?

Muszę na WoK(wiedza o kulturze:) narysować jakiś totem.Wie ktoś o co chodzi?Rysowaliście może kiedyś to albo słyszeliście od kogoś?Proszę was o pomoc:)

01.11.2009
12:59
[2]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Googli nie masz??

01.11.2009
13:00
[3]

Hellmaker [ Legend ]

Chociażby taki wybór.

01.11.2009
13:02
smile
[4]

gracz12301 [ Senator ]

A wiecie.Niedziela to się nie chce w Googlach szukać.Dzięki bardzo.

01.11.2009
13:04
smile
[5]

Gmp3 [ Chuck ]





W końcu to forum o grach..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.