GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przepraszam ostatnie pytanie!

01.11.2009
11:57
smile
[1]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Przepraszam ostatnie pytanie!

Czy działa wam strona OdSiebie??



Od wczoraj nie mogę się na nią dostać :/

01.11.2009
11:59
[2]

Choke [ Lets do this! ]

Nie działa.

01.11.2009
12:01
[3]

Cichoruski [ ufonauta ]

nie działa

01.11.2009
12:01
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Nie działa. I tak wolę rapidshare

01.11.2009
12:04
[5]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

Nie działa.A RS to gówno.Chyba każdy to wie.

01.11.2009
12:07
[6]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Chyba kazdy o tym wie, ze na RSie jest wszystko i ogole jest tam zdecydowanie najwiecej plikow z wszystkich tych serwisow. Jest tylko kwestia, ze premium jest niezbedne do przyjemnego uzywania tej strony.

01.11.2009
12:13
smile
[7]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

nie działa

01.11.2009
12:37
[8]

NeroTFP [ Senator ]

Nie działa.

01.11.2009
13:01
[9]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Nie działa


spoiler start
+1
spoiler stop

01.11.2009
13:02
[10]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Nie działa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.