
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Przepraszam ostatnie pytanie!
Czy działa wam strona OdSiebie??
Od wczoraj nie mogę się na nią dostać :/
Choke [ Lets do this! ]
Nie działa.
Cichoruski [ ufonauta ]
nie działa
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Nie działa. I tak wolę rapidshare
kyluuuuu [ Pretorianin ]
Nie działa.A RS to gówno.Chyba każdy to wie.
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Chyba kazdy o tym wie, ze na RSie jest wszystko i ogole jest tam zdecydowanie najwiecej plikow z wszystkich tych serwisow. Jest tylko kwestia, ze premium jest niezbedne do przyjemnego uzywania tej strony.

$ikus [ Tottenham Maniac ]
nie działa
NeroTFP [ Senator ]
Nie działa.
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Nie działa
Schygneth [ Generaďż˝ ]
Nie działa :)