GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Są dzisiaj otwarte kioski?

01.11.2009
11:49
smile
[1]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Są dzisiaj otwarte kioski?

Czy 1 listopada są otwarte kioski w których będę mógł kupić linijkę i czarne długopisy?
Są mi potrzebne :D

01.11.2009
11:50
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Wątpię.

01.11.2009
12:01
[3]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

Idź i sprawdź.

01.11.2009
12:01
[4]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

A jutro są otwarte normalnie??

01.11.2009
12:24
[5]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

A idziesz jutro do szkoły/pracy?

01.11.2009
12:27
smile
[6]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

widze z okna 3 kioski i wszystkie pozamykane ;p

01.11.2009
12:29
[7]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

[5] no chyba tak ?

01.11.2009
13:27
[8]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

no patrz. inni także muszą. Panie z wąsem od kiosku też

01.11.2009
13:31
[9]

.Eric Cartman. [ Generaďż˝ ]

Nie, kupisz sobie rano w drodze do szkoły/pracy.

01.11.2009
13:37
[10]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

No dzięki jutro se kupię :D

Potrzebuję na próbną maturę z matmy i się stresuję, dlatego pytam :D

01.11.2009
13:48
[11]

domin12 [ We Made It ]

u mnie na wsi możesz iśc do jednego sklepu od tyłu:P
co do kiosków to zamknięte:))

01.11.2009
13:50
[12]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Nie wiem, ale żabka jest otwarta

01.11.2009
13:53
[13]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jak już bys chcial znaleźć otwarty kiosk to w bardzo ruchliwym miejcu, np przy cmentarzu, bo w innym przypadku watpie zeby sie oplacalo otwierac wlaścicielowi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.