Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Szybkie pytanie!
Da się grać w oknie w battlefield heroes ?
Fett [ Avatar ]
da
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
no to drugie szybkie pytanie :D Jak?
Fett [ Avatar ]
eee pewnie w opcjach, albo alt+enter :) Grę widziałem raz, u kumpla i pogrywał własnie w oknie :)
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
w opcjach nie ma nic o grze w oknie :|
wysiu [ ]
Google twierdzi, ze sie nie da.
Kibol_LP [ Pretorianin ]
hehe [6] ;) :D
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Można jeszcze zrobić więcej niż 1 postać na jednym koncie ?
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Można zrobić 4
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
k, już zrobił, nie zauważyłem tego przycisku create hero, dzięki :)