GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o wyostrzenie zdjęcia.

01.11.2009
10:36
[1]

Black Cock [ Legionista ]

Prośba o wyostrzenie zdjęcia.

Jestem słaby w te klocki, proszę o wyostrzenie tego zdjęcia, abym mógł się doczytać co tam jest napisane.

01.11.2009
10:41
[2]

Narmo [ nikt ]


Ale jeżeli spodziewasz się efektów w stylu CSI to zapomnij:


Edit: Paaaaanie. Ledwo da sięodczytać pierwsze pytanie. Coś w stylu "ile osób zginęło w katastrofie kolejowej w Indiach w 1981 roku".

01.11.2009
10:55
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

tutaj może pomóc już tylko Horatio :)

pierwsze pytanie tak jak napisal Narmo, a drugie to:

400 elektrowni atomowych funkcjonuje:
A) W Afryce
B) Na całym świecie
C) W Europie
D) W USA

01.11.2009
10:57
smile
[4]

M@rine [ Mariner of the Inet ]

1. Ile ofiar w katastrofie kolejowej w indiach 1981
a) 800
b) 1000
c) 2000
d) 3000
June 6, 1981 – Bihar train disaster, India: Hundreds are killed (300-800) when a train falls into a river.

2. 400 elektrowni atomowych funkcjonuje
a) w Afryce
b) Na całym świecie
c) W Europie
d) W USA
Obecnie na świecie pracuje około 400 elektrowni atomowych dostarczających 17% ....

3. W czasie II wojny światowej straty w ludności cywilnej (...)

01.11.2009
10:59
[5]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

400 elektrowni atomowych funkcjonuje w:
a fryce
na calym swiecie
w europie
w usa

W czasie II wojny swiatowej straty w ludnosci cywilnej





>>> Narmo
Oszukujesz! Zdjecie radiowozu jest zrobione w nocy, a zdjecie mordercy w dzien! Tak sie nie da! ...
;)

01.11.2009
11:08
[6]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

I pytanie: W 1981 r. w katastrofie kolejowej w Indiach zginęło blisko:

a) 500 osób
b) 1000 osób
c) 2000 osób
d) 3000 osób

II pytanie: 400 elektrowni atomowych funkcjonuje:

a) w Afryce
b) Na całym świecie
c) W Europie
d) W USA

III pytanie: W czasie II wojny światowej straty w ludności cywilnej (dalej nic nie ma)

Edit: Zajęło mi to tyle czasu, że już 2 osoby mnie uprzedziły xD

01.11.2009
11:09
smile
[7]

doctor_greenthumb [ Pretorianin ]

Nie wiadomo czy się śmiać czy nie ale ludzie faktycznie wierzą, że takie cuda można czynić, jak na serialach rodem z usa. I to ludzie naprawdę posiadający jakąś wiedzę i pojęcie o świecie.
Parodia csi krótka i treściwa.:]

01.11.2009
11:20
[8]

Black Cock [ Legionista ]

Dzięki ludzie, źle sformułowałem pytanie po prostu chciałem widzieć co tam jest napisane :)
dzięki wielkie przyczyniacie się do dobrej oceny z PO

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.