napadzior007 [ Pretorianin ]
Mc donald?
czy dziś jest otarty mc donald??
Fett [ Avatar ]
jest otwarty
kubomił [ Legend ]
Idź i sprawdź a nie spamujesz forum.
Kibol_LP [ Pretorianin ]
KFC też jest otwarte chyba ;) <lol2> .... Żal tematu ;)
napadzior007 [ Pretorianin ]
jest otwarty??????
Gmp3 [ Chuck ]
Przecież dostałeś już odpowiedź..

faner [ Druid Ewenement ]
No to ide, nara ;)
Fett [ Avatar ]
jest otwarty na 100%
dekras52 [ Chor��y ]
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" Terry Pratchett

ProTyp [ For the Horde! ]
Otwarty jest dzisiaj sklep pod blokiem?
Bo mama mi każe kupić chleb, i nie wiem czy jest po co schodzić :(
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
A KFC na dworcu głównym w Poznaniu?
yo dawg [ 1979 ]
A Auto-Moto Części w Jankach?
malyb89 [ Spectre ]
A monopolowy będzie otwarty? Bo zapomniałem wczoraj zapasów zrobić... ;|