GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mc donald?

01.11.2009
10:09
[1]

napadzior007 [ Pretorianin ]

Mc donald?

czy dziś jest otarty mc donald??

01.11.2009
10:14
[2]

Fett [ Avatar ]

jest otwarty

01.11.2009
10:15
[3]

kubomił [ Legend ]

Idź i sprawdź a nie spamujesz forum.

01.11.2009
10:18
[4]

Kibol_LP [ Pretorianin ]

KFC też jest otwarte chyba ;) <lol2> .... Żal tematu ;)

01.11.2009
10:25
[5]

napadzior007 [ Pretorianin ]

jest otwarty??????

01.11.2009
10:30
[6]

Gmp3 [ Chuck ]

Przecież dostałeś już odpowiedź..

01.11.2009
10:33
smile
[7]

faner [ Druid Ewenement ]

No to ide, nara ;)

01.11.2009
10:34
[8]

Fett [ Avatar ]

jest otwarty na 100%

01.11.2009
10:34
[9]

dekras52 [ Chor��y ]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" Terry Pratchett

01.11.2009
10:35
smile
[10]

ProTyp [ For the Horde! ]

Otwarty jest dzisiaj sklep pod blokiem?

Bo mama mi każe kupić chleb, i nie wiem czy jest po co schodzić :(

01.11.2009
10:39
[11]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

A KFC na dworcu głównym w Poznaniu?

01.11.2009
11:45
[12]

yo dawg [ 1979 ]

A Auto-Moto Części w Jankach?

01.11.2009
11:50
[13]

malyb89 [ Spectre ]

A monopolowy będzie otwarty? Bo zapomniałem wczoraj zapasów zrobić... ;|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.