GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na X360 - Tanio sprzedam!

01.11.2009
01:44
smile
[1]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Gry na X360 - Tanio sprzedam!

Batman:Arkham Asylum (Stan Idealny) - 100zł
DiRT 2 (Stan Idealny) - 100zł
Halo 3 (Stan Idealny)- 35zł
Halo 3: ODST (Stan Idealny) - 65zł
GRID (Stan B.Dobry) - 50zł
GTA IV (Stan B.Dobry) - 50zł
PGR 3 (Stan Dobry) - 15zł
Resident Evil 5 (Stan B.Dobry) - 50zł
DarkSector (stan dobry) - 30zł
Battlefield Bad Company (stan b.dobry) - 45zł
Burnout Paradise (stan b.dobry) - 25zł
Lips + 2 mikrofony (stan b.dobry Polska Wersja) - 145zł
Gears of War 2 (Stan idealny,pl wersja) - 55zł
Need for Speed:Pro Street (stan b.dobry) - 25zł

Wysyłka 8zł,chętni pisać tutaj :p

01.11.2009
08:39
[2]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Niechce kupowac , ale żeby już inni nie musieli to ja napisze ;]
Wstaw jakies fotki

01.11.2009
08:56
[3]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Resident Evil 5 (Stan B.Dobry) -
Battlefield Bad Company (stan b.dobry)

Za obie moge zaoferowac 80 plus wysylka. Jezeli nie to trudno :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.