GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Torchlight - pytanie

31.10.2009
22:02
[1]

MrBubble [ Pretorianin ]

Torchlight - pytanie

Właśnie pokonałem ostatniego bossa ale widzę, że na dole jest jakaś inna jaskinia ("Shadow Vault")
I teraz pytanie. Ta jaskinia dalej jakoś ciągnie fabułę czy to po prostu tylko do nabicia levelu ?

31.10.2009
22:15
[2]

MrBubble [ Pretorianin ]

up.

01.11.2009
09:44
[3]

bajka615 [ Pretorianin ]

Po zabiciu ostatniego bossa kończysz wątek fabularny i odblokowujesz Endless Dungeon który nie wiążę się z fabułą, a jak sama nazwa wskazuje jest nieskończony, służy tylko do nabijania poziomów i szukania nowego sprzętu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.