MrBubble [ Pretorianin ]
Torchlight - pytanie
Właśnie pokonałem ostatniego bossa ale widzę, że na dole jest jakaś inna jaskinia ("Shadow Vault")
I teraz pytanie. Ta jaskinia dalej jakoś ciągnie fabułę czy to po prostu tylko do nabicia levelu ?
MrBubble [ Pretorianin ]
up.
bajka615 [ Pretorianin ]
Po zabiciu ostatniego bossa kończysz wątek fabularny i odblokowujesz Endless Dungeon który nie wiążę się z fabułą, a jak sama nazwa wskazuje jest nieskończony, służy tylko do nabijania poziomów i szukania nowego sprzętu.