dawciolek123 [ Legionista ]
Najlepsi Polscy Artyści
Według was jacy artyści są najlepsi i jaki gatunek preferujecie
Najlepsi są dla mnie Fabuła , Grubson , Firma , Funky Polak , Peja i gatunek Hip-hop/Rap , Pop
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Gatunek Pop? I słuchasz Hip-Hop'u/Rapu? To się nie miesza ze sobą ziomuś, nie na darmo śpiewają w piosenkach texty typu - "z anteny zdejmuj Pop i wrzucaj dobrą nute..."
A tak poza tym to Firma, HG, Kaliber 44 i tym podobne ;)
Aegrus [ Konsul ]
Mord, Kriegsmaschine, Infernal War, Harridan, Massemord, Blaze of Perdition.
Gatunek: Orthodox Black Metal
xanat0s [ Wind of Change ]
Artysta? To Kazik Staszewski.
zoloman [ Legend ]
Honor, Konkwista 88, Awantura
mefsybil [ Legend ]
A ja słucham rapu, black/death metalu i co?
Dla mnie najlepszy jest Behemoth.
szymonmac [ Legend ]
Rock/Metal
Hunter, Vader, Behemoth, Acid Drinkers.
ppaatt1 [ Trekker ]
Ostatnio Jelonek
czekers [ Legend ]
KAMP!
na plantach [ giraffes deserve a hug ]
Job Karma -
szarzasty [ Mork ]
eee... trzeba rozróżniać artystów od wykonawców.
Z artystów to może Kaczmarski, Kazik od biedy tez by mogł sie załapać na miano artysty
-Fizz- [ Konsul ]
IMO najlepszym artystą polskim jest Ostry. Rap.

kobe47 [ essaywhuman ]
Wankej
maniek9 [ Pretorianin ]
największym artysta jest SZARZASTY:-))

faner [ Druid Ewenement ]
Rap - OSTRY
Metal - Vader
firma to SZMATY!
Playboy95 [ Master of Puppets ]
1.Dżem
2.Behemoth
3.Vader
Kolejność nie przypadkowa.

Mr_Baggins [ Legend ]
Najlepsi są dla mnie Fabuła , Grubson , Firma , Funky Polak , Peja
A kto to w ogóle jest?! Tego ostatniego to kojarzę, że podżegał do zabójstwa czy jakoś tak, ale tych pozostałych wcale.
Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]
Hmm to chyba jego koledzy z blokowiska. Grubson?? Brzmi bardziej jak przezwisko niż jak ksywka wielkiego Artysty
Peja... Peja ma kotleta zamiast mózgu( tak wiem wybijecie mi teraz szyby. pobijecie mnie i podpalicie zwierzątka domowe)
Rap/ Metal
Hunter, Kaliber 44 i Jacek Kaczmarski
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Grubson może być.
a tak wgl to czołówka czyli O.S.T.R. i Tetris

sebu9 [ O_o ]
KAZUJAMAN
Langert [ Generaďż˝ ]
Rap
Może składami polece.
ZIP
Molesta
Mor W.A
Fabuła
BC
Grammatik
Fenomen
3W
Killaz
WNB
SNS
Chada, Mes... i jeszcze kilku się znajdzie
Cing [ Gang Agi ]
Firma i Peja
dawciolek123 [ Legionista ]
omg Grubson poczytajcie sobie
a i zasadze kawałek
Jarpen [ Wielka Polska na wieki! ]
@zoloman widzę że jesteś w temacie ;)
jeszcze od siebie dodałbym Kult i Kazika

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach.

raphunder [ Legend ]
Stachursky

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Do razu przypomina mi się ten filmik

_agEnt_ [ Tajniak ]
Hm artyści, pan mówisz?
Żebrowska, Żmijewski, Rajkowska, Libera, Kozyra, Rumas...