GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsi Polscy Artyści

31.10.2009
21:51
[1]

dawciolek123 [ Legionista ]

Najlepsi Polscy Artyści

Według was jacy artyści są najlepsi i jaki gatunek preferujecie
Najlepsi są dla mnie Fabuła , Grubson , Firma , Funky Polak , Peja i gatunek Hip-hop/Rap , Pop

31.10.2009
21:54
[2]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Gatunek Pop? I słuchasz Hip-Hop'u/Rapu? To się nie miesza ze sobą ziomuś, nie na darmo śpiewają w piosenkach texty typu - "z anteny zdejmuj Pop i wrzucaj dobrą nute..."
A tak poza tym to Firma, HG, Kaliber 44 i tym podobne ;)

31.10.2009
21:55
[3]

Aegrus [ Konsul ]

Mord, Kriegsmaschine, Infernal War, Harridan, Massemord, Blaze of Perdition.
Gatunek: Orthodox Black Metal

31.10.2009
21:57
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Artysta? To Kazik Staszewski.

31.10.2009
21:59
[5]

zoloman [ Legend ]

Honor, Konkwista 88, Awantura

31.10.2009
22:03
[6]

mefsybil [ Legend ]

A ja słucham rapu, black/death metalu i co?

Dla mnie najlepszy jest Behemoth.

31.10.2009
22:07
[7]

szymonmac [ Legend ]

Rock/Metal

Hunter, Vader, Behemoth, Acid Drinkers.

31.10.2009
22:08
[8]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ostatnio Jelonek

31.10.2009
22:11
[9]

czekers [ Legend ]

KAMP!

31.10.2009
22:12
[10]

na plantach [ giraffes deserve a hug ]

Job Karma -

31.10.2009
22:12
[11]

szarzasty [ Mork ]

eee... trzeba rozróżniać artystów od wykonawców.
Z artystów to może Kaczmarski, Kazik od biedy tez by mogł sie załapać na miano artysty

31.10.2009
22:14
[12]

-Fizz- [ Konsul ]

IMO najlepszym artystą polskim jest Ostry. Rap.

31.10.2009
22:16
smile
[13]

kobe47 [ essaywhuman ]

Wankej

31.10.2009
22:27
[14]

maniek9 [ Pretorianin ]

największym artysta jest SZARZASTY:-))

01.11.2009
12:54
smile
[15]

faner [ Druid Ewenement ]

Rap - OSTRY
Metal - Vader

firma to SZMATY!

01.11.2009
13:52
[16]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

1.Dżem
2.Behemoth
3.Vader

Kolejność nie przypadkowa.

01.11.2009
13:54
smile
[17]

Mr_Baggins [ Legend ]

Najlepsi są dla mnie Fabuła , Grubson , Firma , Funky Polak , Peja

A kto to w ogóle jest?! Tego ostatniego to kojarzę, że podżegał do zabójstwa czy jakoś tak, ale tych pozostałych wcale.

01.11.2009
14:29
[18]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

Hmm to chyba jego koledzy z blokowiska. Grubson?? Brzmi bardziej jak przezwisko niż jak ksywka wielkiego Artysty
Peja... Peja ma kotleta zamiast mózgu( tak wiem wybijecie mi teraz szyby. pobijecie mnie i podpalicie zwierzątka domowe)


Rap/ Metal

Hunter, Kaliber 44 i Jacek Kaczmarski

01.11.2009
14:54
[19]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Grubson może być.

a tak wgl to czołówka czyli O.S.T.R. i Tetris

01.11.2009
15:01
smile
[20]

sebu9 [ O_o ]

KAZUJAMAN

spoiler start
znaczy Kazik Staszewski, choć najnowszej twórczości nie trawię.

01.11.2009
15:22
[21]

Langert [ Generaďż˝ ]

Rap

Może składami polece.
ZIP
Molesta
Mor W.A
Fabuła
BC
Grammatik
Fenomen
3W
Killaz
WNB
SNS
Chada, Mes... i jeszcze kilku się znajdzie

01.11.2009
15:24
[22]

Cing [ Gang Agi ]

Firma i Peja

01.11.2009
16:11
[23]

dawciolek123 [ Legionista ]

omg Grubson poczytajcie sobie
a i zasadze kawałek

01.11.2009
17:52
[24]

Jarpen [ Wielka Polska na wieki! ]

@zoloman widzę że jesteś w temacie ;)
jeszcze od siebie dodałbym Kult i Kazika

01.11.2009
17:56
smile
[25]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach.

01.11.2009
17:56
smile
[26]

raphunder [ Legend ]

Stachursky

01.11.2009
18:02
smile
[27]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Do razu przypomina mi się ten filmik

01.11.2009
18:06
smile
[28]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Hm artyści, pan mówisz?

Żebrowska, Żmijewski, Rajkowska, Libera, Kozyra, Rumas...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.