
nomad_01 [ Centurion ]
Ghost Recon 2 problem z instalacją.
Kupiłem orginalnego ghost recon'a 2 z tyłu książeczki są dwa klucze jeden do gry sieciowej a drugi do rejestracji gry na cenega.pl przy instalacji muszę podać numer seryjny ale żaden z tych kluczy nie działa. O co tu chodzi??
nomad_01 [ Centurion ]
up
mirencjum [ operator kursora ]
Był taki problem z pierwszą częścią. Czyżby w drugiej było to samo?
"Mój klucz do gry jest błędny!
Należy skorzystać z klucza do gry wieloosobowej znajdującego się na ostatniej stronie instrukcji obsługi. Klucz powinno się wpisywać używając wielkich liter pisanych z użyciem klawisza Shift. Pierwsze dwie pozycje, czyli "Nazwisko" i "Organziacja" można wprowadzić dowolną wartość np. Cenega Poland".
Tylko gdzie tam jest miejsce na nazwisko? To chyba jednak nie chodzi o klucz do gry, tylko jakąś rejestrację. Może zadzwonić do tych nierobów z pomocy technicznej?
nomad_01 [ Centurion ]
Popróbuje jeszcze może w końcu się uda.
UP
Kibol_LP [ Pretorianin ]
GRAW 2 ? ..Gra ktoś przez neta ?:D Jakby ktoś by mnie widizał na grze w Multiplayerze mam nick Taki jaki na forum : Kibol_LP :-]
nomad_01 [ Centurion ]
Ja będę grał o ile uda mi się zainstalować graw'a 2. Miałeś taki problem?? Który kod wpisałeś??

nomad_01 [ Centurion ]
Dobra już wszystko działa :) ten problem to na 90% sprawka mojego poj#$!@#$o kompa....