GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ghost Recon 2 problem z instalacją.

31.10.2009
21:19
smile
[1]

nomad_01 [ Centurion ]

Ghost Recon 2 problem z instalacją.

Kupiłem orginalnego ghost recon'a 2 z tyłu książeczki są dwa klucze jeden do gry sieciowej a drugi do rejestracji gry na cenega.pl przy instalacji muszę podać numer seryjny ale żaden z tych kluczy nie działa. O co tu chodzi??

31.10.2009
21:40
[2]

nomad_01 [ Centurion ]

up

31.10.2009
21:54
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Był taki problem z pierwszą częścią. Czyżby w drugiej było to samo?

"Mój klucz do gry jest błędny!

Należy skorzystać z klucza do gry wieloosobowej znajdującego się na ostatniej stronie instrukcji obsługi. Klucz powinno się wpisywać używając wielkich liter pisanych z użyciem klawisza Shift. Pierwsze dwie pozycje, czyli "Nazwisko" i "Organziacja" można wprowadzić dowolną wartość np. Cenega Poland".



Tylko gdzie tam jest miejsce na nazwisko? To chyba jednak nie chodzi o klucz do gry, tylko jakąś rejestrację. Może zadzwonić do tych nierobów z pomocy technicznej?

01.11.2009
09:15
[4]

nomad_01 [ Centurion ]

Popróbuje jeszcze może w końcu się uda.

UP

01.11.2009
10:04
[5]

Kibol_LP [ Pretorianin ]

GRAW 2 ? ..Gra ktoś przez neta ?:D Jakby ktoś by mnie widizał na grze w Multiplayerze mam nick Taki jaki na forum : Kibol_LP :-]

01.11.2009
10:34
[6]

nomad_01 [ Centurion ]

Ja będę grał o ile uda mi się zainstalować graw'a 2. Miałeś taki problem?? Który kod wpisałeś??

01.11.2009
10:58
smile
[7]

nomad_01 [ Centurion ]

Dobra już wszystko działa :) ten problem to na 90% sprawka mojego poj#$!@#$o kompa....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.