GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6210 - nawigacja

31.10.2009
18:34
[1]

zoloman [ Legend ]

Nokia 6210 - nawigacja

Witam, ojciec sprawił sobie właśnie ten oto telefon. Ma on GPS i tu pytanie: czy to jest w jakiś sposób płatne? I jeśli jest, to jak zrobić żeby było darmowe?

31.10.2009
20:18
[2]

zoloman [ Legend ]

up

31.10.2009
20:42
[3]

Bery_ [ Legionista ]

Nawigacja w tym telefonie jest darmowa.
Należy tylko wgrać mapy za pomocą Map Loadera (pobrac go można ze strony nokii).
Przy pierwszej próbie połączenia sie z GPS'em należy zgodzić sie na połaczenie z internetem aby telefon pobrał licencje. Przy nastepnych połączeniach nie trzeba godzić sie na łączenie z internetem.

31.10.2009
20:44
[4]

zoloman [ Legend ]

Wielkie dzięki.

31.10.2009
20:44
[5]

PaputPP [ Pasazer ]

Trzeba też w ustawieniach, w konfiguracji telefonu wyłączyć a-gps, inaczej będzie pobierało z neta przy łapaniu fixa.

31.10.2009
20:59
smile
[6]

zoloman [ Legend ]

Ale ta nawigacja jest darmowa cały czas czy przez 6 miesięcy?

31.10.2009
21:04
[7]

PaputPP [ Pasazer ]

Nawigowanie przez czas trwania licencji, mapy i aktualną pozycję masz cały czas.

31.10.2009
21:19
[8]

zoloman [ Legend ]

A jeszcze jak wgrać mapy? Bo na stronie nokii nic nie widzę.

01.11.2009
09:17
[9]

PaputPP [ Pasazer ]

Na płytce powinno być oprogramowanie.

01.11.2009
11:52
[10]

|kszaq| [ Legend ]

Ale ta nawigacja jest darmowa cały czas czy przez 6 miesięcy?

Licencja na Nokia Maps jest dwuletnia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.