GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycieczka Dragon Age na XBoxa...

31.10.2009
17:45
smile
[1]

Molzey [ Generaďż˝ ]

Wycieczka Dragon Age na XBoxa...

Pojawił się na złodziejskich i plugawych stronach prowadzonych przez drewnianonogich pedofilów długo oczekiwany Dragon Age. Żeby było śmieszniej - w wersji na konsole XBox 360.
Jak to, zakrzykniecie, wszak nie ma piractwa na konsolach! To ta obmierzła, zdychająca platforma do Worda i Office'a jest tylko piracona?!

Sam nie wiem - wszak nie ma piractwa na konsolach.

31.10.2009
17:53
[2]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

a uczciwy człowiek do 6-tego czeka...

31.10.2009
18:02
smile
[3]

dawido137 [ tratatat ]

Gówno z tego że pirat pojawia się szybciej jak na konsolach i tak się więcej sprzeda.

31.10.2009
18:09
[4]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Ot wylew złości człowieka, którego chyba zazdrość w tyłek uwiera :)

31.10.2009
18:12
[5]

Storm [ Hardstyler ]

Ot wylew złości człowieka, którego chyba zazdrość w tyłek uwiera :)

A może nie zazdrość, tylko fakt, że gdy mówi się o piractwie to wszystkie oczy kierują się w strone platformy PC? Ciemna strona Xboxa dostała tydzień przed premierą GTA IV, następnie Fallout 3, teraz DAO, a jutro może MW2.

31.10.2009
18:14
smile
[6]

Mr_Baggins [ Legend ]

Aj waj, lament podnosisz, jakby tobie ubyło.

31.10.2009
18:14
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Gówno z tego że pirat pojawia się szybciej jak na konsolach i tak się więcej sprzeda.

QFT

31.10.2009
18:15
[8]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

A jakie to ma znaczenie ? Od dawna wiadomo, że xbox jest spiracony :)

31.10.2009
18:25
smile
[9]

Molzey [ Generaďż˝ ]

Ot wylew złości człowieka, którego chyba zazdrość w tyłek uwiera :)

Oj, jak mnie zawiść trzęsie, jak mnie dźga swym szponem zazdrość i szkliwo się sypie z zębów zgrzytających w rozpaczy. Prawie jakbym był właścicielem 51% akcji Activision.
Ja po prostu, jako skromny pecetowiec, zdumiony jestem - jak to? To na konsolach, tych next-gen maszynkach z nieba, także szerzy się piractwo obmierzłe? I to jeszcze prężniejsze niż na, tfu, PieCu?
O tempora, o mores....

04.11.2009
09:36
[10]

kaganpwnz [ Generaďż˝ ]

@Mozley

Co nie zmienia faktu ze na PS3 piractwa nie ma w ogole i nie zapowiada sie na to oraz tego, ze gry i tak sprzedaja sie na kazda konsole osobno lepiej niz na PC (vide zamowienia na MW2 - 60% z hakiem Xbox, 30% z hakiem PS3 a 9% - PC)

Takze, o czym my tu w ogole rozmawiamy? reszta pctowcow spiraci, jak zwykle, i przyczyni sie tylko do olania tej platformy przez producentow - w skrocie, ci co najwiecej szczekaja, sami sobie szkodza piracac (mam takie przyklady wsrod znajomych).

04.11.2009
10:52
smile
[11]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

"Wszak nie ma piractwa na konsolach" - a kiedy było to prawdą? ;p

04.11.2009
10:55
smile
[12]

Coy2K [ Veteran ]

a jakim wyznacznikiem skali piractwa jest fakt, ze gra na konsoli pojawia się tydzien czy dwa przed premierą ?

przyznaj po prostu ze te usmiechniete emotki obok Twoich wypowiedzi to zasłona dymna dla irytacji, ze sam nie mozesz jeszcze torrenta zapuscic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.