Santaix [ Pretorianin ]
Gothic 3 na siódemce.
Witam. Mam problem z włączeniem Gothica 3 na Windows 7 (gra oryginalna) , normalnie się instaluje , ale potem jak chce zainstalować Dirext9 to wyskakuje , że sterowanik nie współgra z systemem i zostaje wyłączony :( Potem jak chce gre włączyć to wyskakuje , żeby włożyc płyte ;/ Płyta oczywiście w środku...

Storm [ Hardstyler ]
Ściągnij najnowszego CP.
Narmo [ nikt ]
Ale DX nijak się ma do zabezpieczeń gry. Czyli nieważne, czy masz aktualnego DX czy nie, gra nie wołała by o płytę.
Santaix [ Pretorianin ]
No właśnie się dziwie , bo np Oblivion działa normalnie.
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Ściągnij najnowszy patch 1.73. (uwaga, chyba 800mb zajmuje...)
Santaix [ Pretorianin ]
Dzięki. Ściągnę i zobacze ;)
Santaix [ Pretorianin ]
A ten patch jest po polsku? Jak nie , czy jest dostepne jakies spolszczenie?
Pako22 [ Legionista ]
Po Polsku. Gra sie super. Pozdrawiam.