GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 na siódemce.

31.10.2009
15:35
[1]

Santaix [ Pretorianin ]

Gothic 3 na siódemce.

Witam. Mam problem z włączeniem Gothica 3 na Windows 7 (gra oryginalna) , normalnie się instaluje , ale potem jak chce zainstalować Dirext9 to wyskakuje , że sterowanik nie współgra z systemem i zostaje wyłączony :( Potem jak chce gre włączyć to wyskakuje , żeby włożyc płyte ;/ Płyta oczywiście w środku...

31.10.2009
15:38
smile
[2]

Storm [ Hardstyler ]

Ściągnij najnowszego CP.

31.10.2009
15:39
[3]

Narmo [ nikt ]

Ale DX nijak się ma do zabezpieczeń gry. Czyli nieważne, czy masz aktualnego DX czy nie, gra nie wołała by o płytę.

31.10.2009
15:45
[4]

Santaix [ Pretorianin ]

No właśnie się dziwie , bo np Oblivion działa normalnie.

31.10.2009
15:46
[5]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Ściągnij najnowszy patch 1.73. (uwaga, chyba 800mb zajmuje...)

31.10.2009
15:55
[6]

Santaix [ Pretorianin ]

Dzięki. Ściągnę i zobacze ;)

31.10.2009
22:54
[7]

Santaix [ Pretorianin ]

A ten patch jest po polsku? Jak nie , czy jest dostepne jakies spolszczenie?

01.11.2009
11:42
[8]

Pako22 [ Legionista ]

Po Polsku. Gra sie super. Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.