GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gta iv fatal error: dd3d30

31.10.2009
15:10
[1]

Assassyn [ Legionista ]

gta iv fatal error: dd3d30

Bardzo prosze o pomoc gdy włączam GTA to wyskakuje mi GTA IV FATAL ERROR: DD3D30 i nie wiem co zrobić zrestartowałem laptopa 3 razy pod żąd i nic bardzo prosze o pomoc.

31.10.2009
15:15
smile
[2]

faner [ Druid Ewenement ]

Pirat czy oryginał?

31.10.2009
15:38
[3]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Uruchom ponownie laptopa a jak to nie pomoże to czytałem gdzieś że muszą być najnowsze sterowniki do grafy.

31.10.2009
22:17
smile
[4]

Assassyn [ Legionista ]

Gra jest orginalna laptopa uruchamiałem 3 razy pod żąd a gdy klikam wyszukaj sterowniki do karty graficznej to pisze że są najnowsze. już nie wiem co robić.

31.10.2009
22:24
[5]

Sc00®pY [ Loler ]

Spróbuj zmienić rozdzielczość na 800 x 600 (drugim klawiszem myszki na pulpit,właściowści,ustawienia,amien rozdzialke i zastosuj

31.10.2009
22:26
[6]

Narmo [ nikt ]

Gra jest orginalna laptopa uruchamiałem 3 razy
Aha. Chyba mamy winowajcę. Jaka konkretnie jest grafika w laptopie? Bo jak coś Intela, to zapomnij o graniu.

31.10.2009
22:27
[7]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Hmmm...To może spróbuj przeinstalować directx'a?

31.10.2009
22:56
[8]

Assassyn [ Legionista ]

Intel pentium inside. pięknie.

31.10.2009
22:57
[9]

Narmo [ nikt ]

To akurat naklejka pokazująca jaki masz procesor i nie ma nic wspólnego z kartą graficzną.

31.10.2009
23:02
[10]

Assassyn [ Legionista ]

Czyli jest nadzieja?

31.10.2009
23:11
[11]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Jak masz XP to:

Start-----> Uruchom------>wpisujesz dxdiag------->Zakładka Ekran i tam pisze jaką masz kartę graficzną czy ATI czy Nvidię czy syfistego Intela...

Jak Vista to:

Start------->W pole "Rozpocznij Wyszukiwanie" wpisujesz dxdiag Reszta tak samo jak w XP.

31.10.2009
23:18
[12]

Assassyn [ Legionista ]

Nvidię.

31.10.2009
23:26
[13]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Ale jaki dokładnie model? W tym dxdiag'u powinno pisać.

31.10.2009
23:34
[14]

Assassyn [ Legionista ]

Urządzenie

Producent; standardowa karta graficzna vga
producent: standardowe typy ekranu
typ mikroukładu: NVIDIA
typ konwertera DAC: 8 bit
Przyb. całk. il. pamięci: n/d
bieżący typ ekranu: 1280 x 720 32 bit 1 HZ

01.11.2009
09:40
[15]

Assassyn [ Legionista ]

NVIDIA GEFORCE with CUDA

01.11.2009
10:09
[16]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Dużo to nam to nie mówi, właściwie nic...

Przeinstaluj directx jak pisałem w poście [7] z tego linka co podałem ew. z płyty GTA IV.

Możesz też zrobić tak:

Pobierasz Everesta:

Uruchamiasz go

W tym programie po lewej jest lista, klikasz na ekran i na karta wideo windows i tam powinno pisać jaką masz kartę graficzną.

01.11.2009
10:17
smile
[17]

faner [ Druid Ewenement ]

wchodzisz panel sterowania > narzędzia administracyjne > zarządzanie komputerem > menedżer urządzeń > karty graficzne i masz. Czy to było takie trudne?

01.11.2009
10:21
[18]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Zmień rozdzielczość pulpitu na niższą.

01.11.2009
10:22
[19]

novi.. [ Senator ]

Podaj firmę i model laptopa, my sobie te dane o nim szybciej znajdziemy...

01.11.2009
10:30
[20]

Narmo [ nikt ]

Jak CUDA to masz 8400 albo lepszą. Wejdź na stronę nVidii i ściągnij sterowniki pod mobilną wersję karty (na przykład 9600M), zainstaluj i sprawdź, czy pomogło.

01.11.2009
10:40
[21]

Assassyn [ Legionista ]


firma: COMPAQ
model :Presario CQ61

01.11.2009
10:44
[22]

faner [ Druid Ewenement ]


gta iv fatal error: dd3d30 - faner
01.11.2009
10:47
[23]

Assassyn [ Legionista ]

Zrobiłem tak ja pisałeś w poście [16] i pisze coś takiego:


Pole Wartość
Właściwości karty wideo
Opis urządzenia Standardowa karta graficzna VGA
Napis z karty VGA
Napis z BIOS'u Chip Rev
Typ mikroukładu NVIDIA
Typ konwertera DAC 8 bit
Zainstalowane sterowniki vga (6.0.6001.18000 (longhorn_rtm.080118-1840)), framebuf (6.0.6001.18000 (longhorn_rtm.080118-1840)), vga256 (6.0.6001.18000 (longhorn_rtm.080118-1840)), vga64k (6.0.6001.18000 (longhorn_rtm.080118-1840))
Rozmiar pamięci 14 MB

01.11.2009
10:53
[24]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Próbowałeś z tą rozdzielczością ? Wielu to pomogło. (post [18])

01.11.2009
10:56
[25]

Assassyn [ Legionista ]

Tak brałem na najniższą i nic. Sciągam ze strony invidi sterowniki dp grafy jeżeli to niepomoże to sie poddaje.

01.11.2009
11:28
[26]

Assassyn [ Legionista ]

Boże działa dziekuje wam wszystkim dzieki wam nareszcie będę mugł w to pograć.

01.11.2009
11:31
smile
[27]

faner [ Druid Ewenement ]

to co kłamałeś, że stery masz najnowsze?

01.11.2009
11:32
[28]

mikmac [ Senator ]

standardowa karta graficzna VGA... ojapierdole jechal na domyslnych sterownikach systemu i sie dziwi, ze DirectX nie chce ruszyc....

01.11.2009
11:33
[29]

Assassyn [ Legionista ]

Tak pisało.

01.11.2009
11:35
[30]

Assassyn [ Legionista ]

Dobra ale mam nowy problem gra uruchamia się normalnie ale obraz zacina. Ktoś wie może dlaczego.

01.11.2009
12:20
[31]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Bo masz za słaby laptop? Zmniejsz detale...

01.11.2009
12:23
[32]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Odpuść sobie....
Ma T4400, 4GB RAM i GF 103M

01.11.2009
12:29
[33]

Narmo [ nikt ]

Masz GeForce G 103M. Ta karta jest wydajnościowo na poziomie mobilnego GF 7600. Zapomnij o graniu w GTA IV na tym czymś. Kupiłeś sobie laptopa do oglądania filmów, prac biurowych i surfowania po internecie, a nie do grania.

01.11.2009
12:31
smile
[34]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Gra w GTA4 na laptopie? To musi być męczarnia...

Poza tym naucz się pisać bo takie błędy robisz ze wstyd...

01.11.2009
18:04
[35]

Assassyn [ Legionista ]

Dobra zmniejszyłem rozdzielczość i zacina natyle mniej że da sie grać. A laptopa to dostałem na urodziny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.