GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TVGRY.PL w telewizji

31.10.2009
13:32
[1]

gimi_12 [ Legionista ]

TVGRY.PL w telewizji

Myślę ze zamiast tego sziterskiego HYPERA i tego ALLEGRY co wlasnie leci (beznadziejne) powinien być program TVGRY i pokazywac tam filmiki z tvgry.pl przede wszystkim przeglad tygodnia i filmiki z serii gramy ;D Co wy na to??

31.10.2009
13:33
smile
[2]

Pit17 [ Dolotek ]

Wolę patrzeć na internecie i wybierać co i o czym chcę obejrzeć, zamiast oglądać to co jest już ustalone w programie TV.

31.10.2009
13:38
smile
[3]

kubomił [ Legend ]

gud ajdija.

31.10.2009
13:39
[4]

Damian1539 [ Legend ]

[1] - Ale ma się rozumieć że to Ty będziesz za to płacił?

31.10.2009
14:25
[5]

gimi_12 [ Legionista ]

z reklam zarobią pewnie wiecej niz z reklam ze strony to sie nazywa inwestycja ;D

31.10.2009
14:29
[6]

Reavek [ life coach ]

Jeszcze im 'troszkę' brakuje do poziomu który pozwoliłby im trafić do tv. Oczywiście nie twierdze że ich programy są złe, przeciwnie.
Dodam jeszcze że sam pomysł jest głupi :)

z reklam zarobią pewnie wiecej niz z reklam ze strony to sie nazywa inwestycja ;D

eh jakby świat był taki prosty, ktoś te reklamy musi wykupić, ktoś musi program oglądać itp. itd.

31.10.2009
14:32
smile
[7]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Tiaaaa, cały dzień łatwo by im było zapełnić 5-10 minutowymi filmikami pojawiającymi się co dwa dni :)

31.10.2009
14:37
[8]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Nie przesadzajmy z tym "poziomem" w TV...

31.10.2009
14:39
[9]

tomecki91 [ Generaďż˝ ]

gimi_12 - znawco Ty nasz ! Myślę, że tvgry.pl to nawet w planie nie mają żeby trafić do tv. Po 1. koncesja tania nie jest, wynajęcie studia, realizatorów, i ludzi obsługujących plan również tania nie jest. :)

31.10.2009
14:42
[10]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

TV to juz przeszłość. 90% tego co w telewizji leci spokojnie mozna odpalić przez neta. Czesto lepiej się ogląda bo bez reklam i kiedy chcemy.

31.10.2009
14:48
[11]

tomazzi [ Flash YD ]

Narazie wystarczy że na joemonster są.

31.10.2009
15:08
[12]

Wiil.i.aM [ P! ]

Allegra niestety wydaje mi się klapą. Obejrzałem i niestety nie jestem zadowolony. Żarty tego kolesia przyprawiają o mdłości.

31.10.2009
16:59
[13]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

To już trzeci program "tego kolesia" o grach w TV. Zna się i próbuje stworzyć coś fajnego, jednak chyba brak środków nie pozwala rozwinąć skrzydeł.

31.10.2009
17:04
[14]

vinni [ Visca El Barca ]

Mi tam Allegra się spodobała, miło znów zobaczyć program o grach w TV, trochę trąci budżetówką, ale najgorzej nie jest.

A co do pomysłu tvgry.pl w TV, to jak dla mnie nie ma to większego sensu.

31.10.2009
17:06
[15]

Powlol [ Spectrum ]

TVGRY w tv...? No pewnie! Ty będziesz płacił kasę za wszystko, zrobimy taki Big TVGRover. Także kasa w zęby, zaczynasz od jutra.

31.10.2009
17:14
[16]

Maxblack [ SalieriMT ]

Jak dla mnie przegląd tygodnia w tvgry.pl ma znacznie wyższy poziom wykonania niż Allegra, na TV4.

Ciężko się to dzisiaj oglądało... no i mam nadzieję, że będzie lepiej.

31.10.2009
17:14
[17]

Kibol_LP [ Pretorianin ]

Gry na 24/7 ? ... Jak domnie to pasi. A po 2 HYPER to nie sziterstwo .... Mi się Hyper bardzo podoba ..;) ... A jeszcze jedno .... Poco ktoś żałożył ten temat ? ...wpadł na pomysł i chciał sie tym pochwalić czy jak ? ... :) Pozdro :)

Bądz zdrów nie ruchaj krów :)

31.10.2009
17:21
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

W czasach powszechnego dostępu do internetu tworzenie programów o grach komputerowych w telewizji mija się moim zdaniem z celem, z prostego powodu, taki program nie będzie miał nic do zaoferowania potencjalnemu oglądającemu który wszytko już widział w internecie, dodatkowo aktualność danych też nie będzie mogła należeć do najlepszych, a idąc dalej... niestety prawdopodobnie i pora nadawania będzie mało odpowiednia

zresztą, kto spośród graczy ogląda dużo TV ? przykładowo ja nie oglądam telewizji już od dobrych kilku lat... (chyba z jakieś 7-8 lat) i nie jest mi zupełnie potrzebna do szczęścia i zapewne nie pamiętał bym nawet, że w tv idzie coś takiego jak program o grach

31.10.2009
17:54
[19]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

E tam... ktoś powinien raczej pomyśleć o przywróceniu Escape'a z narracją Tomasza Knapika :D.

31.10.2009
18:45
[20]

CFH [ On March The Saints ]

heh ja pamietam jak kiedys,,, daaawno temu chyba na 'dwojce' byly recenzje gier i pokazywany gameplay przez Kazimierza Kaczora

to byly czasy... pamieta ktos ten program?? i nazwe??

01.11.2009
07:50
[21]

gimi_12 [ Legionista ]

nie chodzilo mi o to aby powstal oddzielny program tvgry ale tak jak hyper od 21 do ktorejs tam i studio niewiadomo jakie tez nie potrzebne dawac te filmiki co sa w necie. no ale jak uwazacie ze to glupie XD to dobra ale fajnie by bylo obejrzec jakis konkretny fajny filmik w tv bo reszta o grach to beznadzieja ;P

P.S
a co do wypowiedzi Kibol_LP to jak lubisz ogladac to samo przez miesiac to moze i jest fajne ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.